Nick Gordon je hovädo | Pikošky.sk
11 jún, 2017
Napísal/a | komentáre 3

Nick Gordon je hovädo

Zatkli ho za napadnutie novej frajerky. Šokujúce.

Myslím, že neexistuje na tomto svete jediná osoba, ktorú by takýto vývoj udalostí prekvapil. Teda asi okrem Nickovej frajerky Laury, ktorá si s ním začala napriek tomu, že s najväčšou pravdepodobnosťou pomohol na druhý svet Bobbi Kristine. Trestný súd sa do dnešného dňa poriadne nerozhýbal a stále prebieha vyšetrovanie, no civilný súd ho uznal zodpovedným za jej smrť a Nick je povinný pozostalým vyplatiť 36 miliónov dolárov odškodné. A začať si s človekom, ktorý je uznaný vinným za smrť svojej frajerky, to chce buď naozaj veľkú dávku naivity, malý mozog alebo veľkú túžbu po sláve. Nech už k tomu Lauru viedlo čokoľvek, v piatok na to doplatila.

Laura povedala polícii, že Nick bol nahnevaný, lebo si myslel, že sa v bare snažila intímne zblížiť s nejakým jeho kamarátom. Keď prišli domov, hádali sa do skorých ranných hodín. Keď chcela odísť, začal ju biť a nedovolil jej to. Keď sa snažila použiť notebook, aby privolala na pomoc svoju sestru, vytrhol jej ho z rúk. Odísť z domu sa jej podarilo až vtedy, keď krikom zobudila Nickovu mamu, ktorá v dome býva tiež. Tá ju odviezla domov a odtiaľ ju jej sestra odviezla do nemocnice. Nick tvrdí, že ju neudrel a že to ona napadla jeho a chce na ňu podať trestné oznámenie. Napriek tomu je ale on ten, kto skončil za mrežami. Policajti ho včera poobede zatkli za domáce násilie a za väznenie dospelej osoby.

 

údajné zranenia

zamilovaný párik

To sa Laura snažila presvedčiť nás, alebo samu seba?

Napísal/a dňa 11.6.2017. Pridané v Bobbi Kristina, Celebrity, Kto s kým, OMG!, RIP.

  1. katey hovorí:

    psychos

  2. Lasse hovorí:

    Dlhodobo pozorujem, že ten kto sa chváli na FB, istagrame a pod. úžasným vzťahom s úžasným človekom, nakoniec taky úžasný zrazu nie je…

  3. blabla hovorí:

    Takže takto vyzerajú modriny na černochoch..huh

Pridať komentár