Šikovná Rihanna | Pikošky.sk
18 jún, 2017
Napísal/a | komentárov 7

Šikovná Rihanna

Pokračuje v zakrývaní svojich nadbytočných kíl.

A naozaj šikovne. V piatok si vyrazila na módnu prehliadku značky Louis Vuitton v Paríži a obliekla si biele čipkované šaty. Tie boli voľné, takže zakryli, čo bolo treba, no Riha sa nezaprie a ukázala aspoň nožku v rozparku a cecky, aj keď tentoraz veľmi decentne. Šaty doladila čiernymi špicatými topánkami, čiernym klobúkom a bordovou kabelkou a na to, že tie šaty sú samé o sebe dosť hrozné, jej to fakt pristalo.

Určite to bola lepšia voľba ako naposledy. Vtedy natáčala nový videoklip v priesvitnom tope a kvetinových nohavicočižmách, z ktorých mám doteraz nočné mory. Klip je už vonku, nájdete ho na konci článku. Bolo to celkom expresné, takže zrejme netrávili týždne retušovaním, ako sme sa pôvodne domnievali. Klip je skôr šikovne zostrihaný než vyretušovaný. V ďalších záberoch v klipe mala na sebe voľné krátke šaty, ktoré boli opäť priesvitné. Riha sa teda šikovne snaží upútať pozornosť hlavne na svoje prednosti, ktorým tých pár kíl navyše prospelo.

Napísal/a dňa 18.6.2017. Pridané v Ceckyyy, Celebrity, OMG!, Rihanna, štýl-neštýl.

 1. Nycky hovorí:

  Tak ale dobre dala hore….ale tie šaty nejsu nanej tak zlé ale však ona to zasa zhodí za pol roka zasa bude taka istá ako predtým …to su tie celebrity… Christina Aquilera tiez ako pribrala a zhodila niečo aj ked to už není ako zamlada.. ale tak lepšie ako nič..

 2. Ki hovorí:

  Saty su nahodou pekne…

 3. red kite hovorí:

  Riha vyzera spokojne a naozaj dobre

 4. Ivana hovorí:

  Vám šibe už totálne ? nadbytočných kíl ? ženská vyzerá nehorázne dobre !

 5. Linda hovorí:

  Moja babka mala takyto vzor na obruse,alebo na zaclonach,teraz uz neviem presne,ale chytila ma prijemna nostalgia,ked to vidim…..

 6. Anonym hovorí:

  ta radoby hudobna skladba to co ma byt? to fakt toto mame pocuvat? santanova maria je pecka, naco to hyzdit? tam si pohulievaj dalej s drakeom moja, kde je stara dobra rihana?

 7. Anonym hovorí:

  pristane jej to

Pridať komentár