S prostitútkami sa neradno zahrávať | Pikošky.sk
28 jún, 2017
Napísal/a | komentárov 12

S prostitútkami sa neradno zahrávať

Bývalý manžel Hilary Duff to už zistil.

Mike Comrie, bývalý manžel Hilary Duff, bol v marci obvinený zo znásilnenia. Vtedy som o ňom mala trocha pochybnosti, no ukázalo sa, že neoprávnene. Polícia stiahla všetky obvinenia a vynorili sa zaujímavé informácie o tom, čo sa v tú februárovú noc odohralo a aj to, čo za ženskú ho to vlastne obvinilo. Pohodlne sa usaďte a bavte sa.

Jedného chladného februárového večera sa Mikovi ženskej spoločnosti zachcelo. A tak dvihol telefón a zavolal luxusnej prostitútke a pasáčke, ktorá pôsobí v New Yorku, Miami a v Los Angeles, či pre neho nemá nejakú kočku na večer. Mala, aj poskytla, no keďže sa s Mikeom poznali už dlhšie, rozhodla sa, že sa k nim pridá aj ona. Mike súhlasil, a tak spoločne mali trojku. Po sexe sa mu rozhodla navrhnúť, či do jej biznisu nechce investovať milión dolárov, no on odmietol. To ju nasralo, a tak mu na ďalší deň volala, že bude tvrdiť, že ju znásilnil, ak jej nedá 10 miliónov dolárov. Nedal jej ich a zvyšok už poznáme. Obvinila ho zo znásilnenia a jej pôvodný príbeh znel, že sa stretli v reštaurácii, odtiaľ išli k nemu, kde ju znásilnil, ona sa osprchovala a potom mali sex ešte raz, no s tým už súhlasila.

Policajti, našťastie, v tomto jej príbehu videli značné diery a tak pátrali ďalej, až kým prišli na to, že dotyčná chcela len zbohatnúť. Mike sa hádam poučil a nabudúce, keď bude chcieť zasunúť, si namiesto volania kuriev radšej nabalí nejakú kočku v bare.

Mike s Hilary a ich 5 ročným synom

Napísal/a dňa 28.6.2017. Pridané v Celebrity, Hilary Duff, Kto s kým, OMG!.

 1. gertrudo hovorí:

  😀 pobavilo.
  Najprv ju znaslnil, a potom sa osprchovala a mala s nim dobrovolne sex este raz 😀

 2. Kvak hovorí:

  Ona myslela asi naslinil, len jej nerozumeli 🙄

 3. Alijanor hovorí:

  A pritom jaky humusák

 4. wweronca hovorí:

  Kvak to zabila :DDDD

 5. latina hovorí:

  Kvak 😀 😀 😀

 6. vev hovorí:

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hahahahahahahah 😀 len jej nerozumeli :D:D:D:D::D

 7. Gwenllyn hovorí:

  Kvak😂😂😂umrela som😂😂😂😂😂😂

 8. Michelle hovorí:

  ach ti chlapi su ale sprosti…naco sa rozvadzal? mal doma manzelku, mohol zasuvat kazdy vecer 😛 teraz si chudak na uspokojenie potrieb musi volat luxusne stetky.

 9. Luckaa hovorí:

  hovado blbe

 10. en hovorí:

  Najprv ju znasilnil osprchovala sa a vyspala sa s nim dobrovolne 😂😂😂😂😂😂 ta musi byt ale pekne blba ked nevie ani normalnu vyhovorku vymysliet.

 11. Petlica hovorí:

  Dufam,ze nie je otcom Hilarinho syna.Pako na entu.Nechce sa mi hladat,ale ak tato historka je pravdiva asi najviac bude trpiet dieta.

 12. Sis hovorí:

  Kvak 😀 😀 😀

Pridať komentár