Sexoš na sobotu | Pikošky.sk
12 aug, 2017
Napísal/a | komentárov 7

Sexoš na sobotu

Môže byť, no nie?

Už sme tu dlho nemali nejaké sexy chlapské telo. Je leto, takže priestor by na to bol, ale keďže Ignác je výhradne na ženy, fotí nám len obnažené ženské telá. Ale je aj kolegiálny a počúva na slovo, takže poslúchol moju požiadavku a nafotil pre nás aspoň pár záberov mladého Eastwooda.

Scott si bol vo štvrtok zabehať po pláži v Los Angeles. Je to kus pekného chlapa, kvitujem najmä jeho hranatú čeľusť, ktorá sa mi na chlapoch tak páči, aj vyrysované telo. Len charizma mu akosi chýba… Pripadá mi taký nezáživný a nudný… Asi by sme si nemali veľmi čo povedať. Hoci uznávam, že s chlapom ako on sa dajú robiť aj iné veci, ako viesť siahodlhé rozhovory o živote. No nie?

Napísal/a dňa 12.8.2017. Pridané v Celebrity, novinky, OMG!, Scott Eastwood, štýl-neštýl.

 1. tindis hovorí:

  Tu vodu az prilis napadne drží 😀

 2. Teris hovorí:

  Bo robil reklamu 😎

 3. Nina hovorí:

  Ta tretia fotka… Niečo sa rysuje

 4. Daeneris hovorí:

  no neviem. moze mat sexi telo a tvar, ale kedze strieda baby ako ponozky, ubera mu to 100% sexepilu. u mna by nemal sancu. takze taka povrchna krasna 0 bodov.

 5. Iva hovorí:

  Ja by som ho nechcela. Voda na kazdej fotke napisom k fotaku 😉

 6. michalka hovorí:

  eee… nie.
  ako pekny kus chlapa? kde? hranatu celust myslis sanku zboku? lebo celust podla mna je aj brada a tu ma spicatu trochu.. mno to je jedno. ee. na tej stvrtej foto vyzera ako jeden nas skaredy hokejista.

 7. giselle hovorí:

  Scott je kus krasneho chlapa. Za mna velke ano.

Pridať komentár