Zase o rok staršia | Pikošky.sk
12 aug, 2017
Napísal/a | komentárov 8

Zase o rok staršia

A vyzlečenejšia.

Ach, ako ten čas letí. Akoby to bolo včera, čo Kylie Jenner oslavovala 19. narodeniny na párty v priesvitnom overale. Alebo rok predtým, jej čerstvých osemnásť, ktoré najskôr oslávila v detskej nemocnici (lebo veď charita je cool) a potom na ďalších desiatich drahých žúrkach.

Svoje dvadsiate narodeniny oslavovala Kylie opäť v kruhu svojej rodiny, ktorá jej darovala vskutku originálny darček. Jeden z tých, ktoré vám vydržia do konca života. Vlastne nie, len kým sa neroztopia. Kylie totiž od svojich sestier a mamy dostala ľadovú sochu so svojou podobizňou. Nahou podobizňou. Zdá sa to ešte niekomu zvrátené? No a aby to nebolo len o dostávaní darčekov, ale aj dávaní, obdarovala Kylie svojich fanúšikov svojimi fotkami na Instagrame, na ktorých je v nohavičkách na motorke a v spodnom prádle na zemi. A ja si nemôžem pomôcť, ale na prvých dvoch fotkách mi neuveriteľne pripomína jednu našu slovenskú playmate. Nápoveda – nevie, koľko má rok dní, ani koľko stupňov má plný uhol.

 

Koláž od matky Kris

Ľadová riť

Napísal/a dňa 12.8.2017. Pridané v Celebrity, Kylie Jenner, novinky, OMG!.

 1. Vera hovorí:

  aký plný uhol? 😀

 2. Lusiiiii hovorí:

  Tak som si vyguglila, kolko stupnov ma plny uhol. A nemyslim, ze som az taka sprosta s tou vysokou skolou…vsetci nechodia na gympel…

 3. WonderWoman hovorí:
 4. Simona hovorí:

  20 rokov a uz od puberty splastikovana… Uz aj cecky ma spravené… Som zvedava ako bude vyzerat o 10 rokov 🤔😂

 5. pety hovorí:

  He? Jaky uhol? My kurime plynom

 6. Anonym hovorí:

  plny uhol? to pocujem prvykrat

 7. cicamica hovorí:

  V prvom momente som si myslela,ze je to Cierna Spina

 8. kristiania hovorí:

  dobre … aj ja som si ten plný uhol googlila

Pridať komentár