Zaľúbenci | Pikošky.sk
14 aug, 2017
Napísal/a | komentárov 5

Zaľúbenci

Kto sa to bozkáva?

Verím tomu, že každý, kto je srdcom pikoškár, na túto otázku pozná odpoveď. Paris Hilton totiž musíte spoznať aj po tme a odzadu. Ehm, až teraz mi došiel ten dvojzmysel. Zámerný nebol. No nič, poďme ďalej. Kráľovná blonďavých vlasov, malých čiváv a krátkodobých vzťahov sa momentálne vyskytuje v Španielsku, kde si okrem letného počasia užíva aj spoločnosť svojho frajera. Stále sa mi žiada hovoriť mu nový frajer, ale je s ním už pol roka, a to je teda na Paris celkom slušný výkon.

Paris ale neprišla do Španielska len tak vylihovať na pláži a vykusovať sa so svojou polovičkou. Pravidelne tam totiž chodí pracovne a ani teraz tomu nebolo inak. Po piatočnom dni na pláži na ostrove Formentera zo seba osprchovala piesok, ohákla sa do lesklých krátkych šatičiek a vyrazila na Ibizu, kam išla pracovať. A hodnú chvíľu mi trvalo, kým som zistila, čo sa pod tým pojmom vlastne skrýva. Údajne ide o európsku promo tour na jej nový parfém Gold Rush. Ten už ale taký nový nie je, keďže je na svete už vyše roka, takže zmysel troška postrádam.

Napísal/a dňa 14.8.2017. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Paris Hilton, štýl-neštýl.

 1. poppy hovorí:

  a coze,ze sa drzi takehoto nepekneho?..ale o inom-kara,mam pocit,ze by bolo dobre pikoskam dodat novu krv-specialne davam do pozornosti fesiho menom-MALUMA-na yb fici jeho felices los 4 /original bez marca anthonyho je lepsi/.pripadne si pozri sin contrato,alebo borro casetta…chalan ma 23 rokov,je to ako som zistila velka latino star,robi zo shakirou,thaliou etc… vraj pokukovali po sebe aj so selenou gomez…tak preco takyto naozaj chrumkavy jedinec nema miesto aj na pikoskach? 🙂

 2. latina hovorí:

  aj ja hlasujem za malumu

 3. Anonym hovorí:

  Podľa mňa je pekný len na týchto fotkách nič moc. Ale ked si zadaš do googlu Chris Zylka vyhľadá ti celkom fešáka. Podľa mňa sa hodí viac k Paris ako k Lucy Hale.

 4. M: Poppy hovorí:

  Ok Kľudne dajte novú krv ,ale ja vôbec nemusím tieto utečenecké typy so skoliózou chrbtice / ramená majú záhadne nejako vpredu vytlačené /

 5. evag. hovorí:

  malum? to si robíte srandu 😀 😀 😀

Pridať komentár