Reese Witherspoon na titulke Glamour | Pikošky.sk
10 sep, 2017

Reese Witherspoon na titulke Glamour

Na ktorej jej to veľmi pristane.

Máme tu septembrové vydanie magazínu Glamour a s ním krásnu Reese Witherspoon na titulke. Neviem, ako to tá žena robí, ale mám pocit, že vôbec nestarne. S dcérou sú na nerozoznanie a je pre mňa len ťažko uveriteľné, že má Reese 41 rokov. V rozhovore ma ale trochu sklamala, lebo zas a znova sa v ňom premieľali tie isté témy – feminizmus, rovnocennosť a nespravodlivosť v hereckom priemysle.

A keďže už ma tieto večne sa opakujúce témy nebavia, mám tu len jednu rozumnú radu od Reese, ktorá je aplikovateľná na bežný život. „Utekajte od muža, ktorý nedokáže zvládnuť vašu ambicióznosť. Je množstvo mužov, ktorí si myslia, že ambicióznosť je úžasná a sexy. Nemá zmysel uháňať sa a plytvať ňou na ľudí, ktorí si nevážia vaše silné stránky.“ 

 

 

 1. gracce hovorí:

  Velmi pekne fotky, takisto aj Reese

 2. akademik ján hovorí:

  Nech len propagujú feminizmus a rovnosť pohlaví. A hlavne rovnosť platovú. Aj tu na Slovensku je to aktuálne.
  A teraz mini názorová vsuvka: mňa strašne nasiera, že žene sa na Slovensku neoplatí byť dobrovoľne single, nezávislou a osamostatnenou od rodičov,,pretože finančne to neutiahne. Nieto ešte slobodnou matkou (bez pomoci).

 3. Dana hovorí:

  akademik ján: som single, nezávislá a osamostatnená od rodičov, a nehladujem ani nespávam pod mostom

  k Reese – fotky sa mi nepáčia, za tú foto v spodnom prádle má u mňa mínus a s dcérou sa síce podobajú, ale nemám veru problém rozlíšiť jednu od druhej

 4. akademik ján hovorí:

  Dana, jasné, že závisí od konkrétnej osoby, ale vo všeobecnosti to tak je. Keby si bola chlap dostaneš viac, hm. Ale to závisí od konkrétneho prípadu. A s chlapom by si si mohla dovoliť viac, prosím neber to ako urážku. Ja sa na to len cez peniaze pozerám. Z iného hľadiska by bol veľakrát príťažou.

 5. Angela hovorí:

  Som single, nezávislá, osamostatnená a úplne súhlasím s akademikom. Treba o tom rozprávať, pretože po slovách nasledujú činy. Všetky si zaslúžime rovnosť, smutné je, že sme tak dlho nerovnocenné, že niektoré ženy to berú ako normálne, spravodlivé a úplne ok. Ha-ha-ha. Nie všetky chceme ostať tam, kde sme.

 6. kpt. Danko hovorí:

  smrť feministkám !

 7. Sparatko hovorí:

  Vy sa tu hadajte ja si zatial vezmem ten kozuch 😂

 8. ruzovy zajacik hovorí:

  vyzera na tych fotkach jak Ryan Gossling ehm

 9. Oreo hovorí:

  No fotky fajn az na tu ciernobielu kde sa smeje, to nie je bohuzial jej silna stranka tie jej smiesne postavene zuby a este aj susle v originale ked rozprava, tak hold ma dobre geny a zatial vyzera fresh, ktovie dokedy jej to vydrzi.

 10. Alijanor hovorí:

  Len co z toho je aj pravda… Ta skutocna. Lebo retus na poslednej fotke mi skoro oci vybila. Jakeby jej urobili zmutovane nohy, uplne vobec nepasuju k telu ako nohy nedospeleho dievcata, volajako kratke stehna…

Pridať komentár