Selena a Víkend spolu bývajú | Pikošky.sk
12 sep, 2017
Napísal/a | komentárov 5

Selena a Víkend spolu bývajú

Idú na to nejako zhurta.

Aj keď Selena Gomez a The Weeknd tvoria pár iba od začiatku tohto roka, čoraz častejšie si spolu začínajú hrkútať aj na verejnosti. Vyzerá to teda tak, že to spolu myslia fakt vážne, a tak sa v lete rozhodli, že spolu začnú bývať. Prenajali si spolu byt v New Yorku v Greenwich Village a cena takéhoto podnájmu môže byť údajne okolo 16 tisíc dolárov mesačne. Aj tak, na celebrity nejaká skromná čiastka.

Pre New York sa rozhodli preto, že Selena tam momentálne natáča s Woodym Allenom. Víkendovi práve začalo turné, takže sa asi uvidia o čosi menej, no bývať spolu plánujú minimálne dovtedy, dokým bude Selena pracovne v New Yorku. Pre ňu je to vraj veľká vec, keďže bežne býva sama a len po hoteloch, keď je kvôli práci vycestovaná. Na susedov sú vraj veľmi milí a vyzerajú veľmi šťastne. Tak teda už ich nebudem podozrievať (aspoň nie nahlas) a zaželám im, nech im to vydrží.

Napísal/a dňa 12.9.2017. Pridané v Celebrity, Kto s kým, OMG!, Selena Gomez, The Weeknd.

 1. Luucisha hovorí:

  …tak keď im to nik neverí, tak sa hrajú na spolubývajúcich. Veď v tých ich domoch s 10 izbami a 15 kúpeľňami sa niekde stratí.

 2. akademik ján hovorí:

  Vzhľadom na to, že Selena má psychické problémy, tak určite vzťah nepredstierajú, veď by ju to položilo. Síce, keď príde rozchod, tak ju to položí tak či tak. Asi.

 3. Ja som im to tiež neverila…ale sú super.
  Aj ona mi príde teraz vyrovnanejšia a dospelejšia…
  Veľmi im prajem,aby boli spolu.Len nech si on už nenechá tu tarantulu na hlave 🙄🙄🙄🙄

 4. Anonym hovorí:

  Selena hlavne bola na transplantacii oblicky.. ked mate take vazne ochorenie ako je lupus tak nema zmysel s nicim cakat

 5. Veee hovorí:

  ja som minule čítala, že jej transplantovali obličku. neviete, či to je pravda? Ďakujem :-*

Pridať komentár