Sociálka v akcii | Pikošky.sk
12 sep, 2017
Napísal/a | komentáre 4

Sociálka v akcii

Konečne začali riešiť Blek Šajnu a Roba.

A už teda bolo načase. Načase bolo už počas tehotenstva, keď Chynu zatkli s exktázami vo vačku. Ale Amerika je krajina neobmedzených možností, a tak ju a Roba doteraz nikto neriešil. To sa už našťastie zmenilo. Podľa TMZ sa sociálka v LA obáva o bezpečie malej Dream, a tak nariadili sudcovi, aby rozhodol, či vyrastá v bezpečnom prostredí.

Poslednou kvapkou ale nebola letná dráma, zverejnené nahé fotky a zákaz približovania pre Roba. Sociálka sa už vraj o Chynu začala zaujímať skôr, keďže sa dlhodobo šíria reči o tom, že užíva drogy. A to im kvitujem, iba mi nie je úplne jasné, prečo sa nikto nezaujíma aj o jej druhé dieťa, ktoré vyrastá v rovnakom psycho prostredí.

Rob a Chyna svoje problémy stále nevyriešili a ak sa nedohodnú, 18. septembra ich čaká súd (kvôli jej nahým fotkám, ktoré Rob zverejnil). A čo si o tomto celom myslí Rob? To prezradil zdroj magazínu People. „Robovi v podstate povedali, aby bol ticho, kým sa s Chynou nejako nedohodnú. Hrozí, že môže prísť o starostlivosť. Nemôže sa správať ako mentál na sociálnych sieťach, môže mu to veľmi uškodiť. Rob Chynou opovrhuje a myslí si, že je to zlý človek. Ale kvôli dcére plánuje zachovať pokoj. Nie je rád, že pôjde pred súd, no nesúhlasí s jej požiadavkami. Rob nie je zdravý a nijak extra sa nesnaží, aby sa mu polepšilo, ale na Dream mu naozaj veľmi záleží.“

Čo myslíte, u koho malá skončí? Alebo im ju vezmú úplne?

Napísal/a dňa 12.9.2017. Pridané v Blac Chyna, Celebrity, Deti, Deti celebrít, Dream Kardashian, OMG!, rob kardashian.

 1. Meno hovorí:

  Na 100% skončí pri čine. Chuda male. Kardashianky nemusím ale o deti sa aspoň starajú. mala by mohla skončit v ich rukách. ale nechápem prečo neriešia aj to druhe dieťa. ved ich mater je psycho. jeho otec (tyga) nemá záujem aby sa mal aby sa mal lepšie a nežil s touto kreaturou?

 2. obycajna opica hovorí:

  @Meno – Hej, Tyga isto akymikolvek kreaturami hlboko opovrhuje a nadovsetko kladie mravnu a emocialnu bezuhonnost a blahobyt svojho potomka.

 3. Iva hovorí:

  To by vsetky holywoodske deticky boli v decakoch dziz.

 4. Ivet hovorí:

  to decko má akú micheline ruku a dvojitú bradu, kokos

Pridať komentár