Chyna už nikdy nebude musieť pohnúť ani prstom | Pikošky.sk
16 sep, 2017
Napísal/a | komentárov 12

Chyna už nikdy nebude musieť pohnúť ani prstom

Z Roba Kardashiana vytĺkla parádne výživné.

Misia splnená. Veď o to jej predsa celý čas išlo. Už nikdy nebude musieť pohnúť ani prstom. Teda, tým ale nemyslím, že doteraz by sa išla pretrhnúť. Otŕčanie chirurgicky zväčšených častí tela totiž za prácu nepovažujem. Chyna presne vedela, ako dosiahnuť svoj cieľ. Pridusiť silikónovými časťami svojho tela bohatého a zdeprimovaného Roba Kardashiana, obalamutiť ho, nechať sa nabúchať, potom ho vyprovokovať až do takej reakcie, že postne jej holé fotky na internet, požiadať o zákaz približovania, zažalovať ho a vytĺcť z neho peniaze.

Diabolský plán jej vyšiel, Rob pochopil, že musí držať hubu a krok, aby neprišiel o starostlivosť malej Dream, a tak sa aj stalo. Chyna chcela 50 tisíc dolárov mesačne. Rob nesúhlasil a navrhol 10 tisíc. Ona povedala, že v takom prípade žalobu nestiahne. Tak jej dal 20 tisíc. Áno, 20 tisíc dolárov mesačne. A vďaka tomu Chyna prikývla aj na dohodu o starostlivosti, ktorá hovorí, že Rob bude mať malú Dream niečo vyše 50% času. Toto je ale zatiaľ len dohoda medzi nimi dvoma, ktovie k akým záverom nakoniec príde sociálka, ktorá Chynu prešetruje.

Takto sa Chyna určite raduje z jej nového pravidelného príjmu:

Napísal/a dňa 16.9.2017. Pridané v Blac Chyna, Celebrity, Deti celebrít, Kto s kým, OMG!, rob kardashian, rozchody.

 1. Anonym hovorí:

  kuRva je to

 2. Annie hovorí:

  Hmm… ktovie čo na toto teta Kris?

 3. Janula hovorí:

  Preco su stale len zeny tie kurvy nenazrane? 😀 nechapem, chlapi nevedia byt svine? alebo to len robia potichucky a nie takto verejne…..? 🙂 stale sa pise len o zenach, kolko penazi pre seba nahrabu a chlap len tichucko suhlasi…

 4. red kite hovorí:

  poor Rob

 5. Fesi hovorí:

  A on sa cim zivi? (Mimo reality show)

 6. kara hovorí:

  Janula, ty nas asi pravidelne necitas, vsak? Rovnako napiseme aj o Jeremym Meeksovi a napr. aj o byvalom muzovi Cobainovej dcery alebo o „frajerovi“ Marise Carey, ze su zlatokopovia a nezazrane „kurvy“ – a to su len tri priklady co mi teraz narychlo napadli. Ale v tomto pripade to bolo od zaciatku jasne, o co v tomto vztahu ide.

 7. Vulgar hovorí:

  Tak mu treba. Neviem, ktorým organom si vyberal zenu. Mozgom nie, a tym druhym, o tom tiez mam pochybnosti? To fakt netusil, ze to takto dopadne?

 8. Jana hovorí:

  No silno pochybujem, ze jej poor 20 tacov zabezpeci jej zivotny standard..

 9. Daeneris hovorí:

  ale ak by jej socialka odobrala to babo, tak potom jej Rob nemusi platit vyzivne ci?

 10. gertrudo hovorí:

  20 tisic je ako vela?
  Ano pre slovaka urcite. Ale v USA, v californii je to priemer. A v spolocnosti kde chce tato stetka zit je to dokonca malo.
  Tiez by inak zaujimalo ci on si peniaze zaraba, alebo len mina rodinne bohatstvo.

 11. Anonym hovorí:

  Ale ste videli jak vyzeral ked bol stihly ?? Normalne ze pekny chlap 😮

 12. poppy hovorí:

  ked ta stetka vydiera existuje len 1 moznost-vydierat ju samotnu…

Pridať komentár