Dvojičky vedia rozplakať Georga Clooneyho | Pikošky.sk
18 sep, 2017
Napísal/a | komentárov 6

Dvojičky vedia rozplakať Georga Clooneyho

Otcovstvo vie byť náročné.

Papa Džordžo sa nám akosi o tom otcovstve rozrozprával. Predsa len – je to pre neho stále nová rola, tentokrát nie filmová, ale životná a postupne si na ňu zvyká. Jeho dvojičky Ella a Alexander majú len tri mesiace a George bol bez detí 56 rokov. Takže je si na čo zvykať.

Naposledy hovoril o tom, že zodpovednosť za ďalších ľudí je pre neho desivá a ako úžasne jeho Amal rodičovstvo zvláda. Tentokrát prezradil aj niečo o svojich dvojičkách. „Neplačú. Ja plačem viac ako oni. Momentálne plačem štyrikrát denne, lebo som tak unavený. Všetko čo chcú je jesť, takže ja im nemám čo dať, okrem fľašky raz za čas. Sú z toho šťastní, ale momentálne je tu pre nich hlavne Amal. Ja vlastne v skutočnosti ani nerozumiem, čo sa deje. Sú to vtipné deti. On len je a je a sedí a robí: uuu, uuu a ja som nikdy v živote nevidel nič, čo by tak jedlo. A ona je veľmi chúlostivá a ženská a vyzerá ako jej mama.“ Takže takto si nažíva papa Džordžo s Amal a dvojičkami. Tešíme sa na ďalší update.

 

Fotiek týchto dvoch nie je nikdy dosť

Napísal/a dňa 18.9.2017. Pridané v Amal Clooney, Celebrity, George Clooney, Kto s kým, novinky, štýl-neštýl.

 1. red kite hovorí:

  akoby ani nehovoril o vlastných deťoch!?

 2. Astal hovorí:

  Je to pekná žena.

 3. Cupcake hovorí:

  tak Gorgo potrebuje proste este cas, kym sa zacne fakt citit aj on rodicom…u vela muzov to pride neskor a je to OK

 4. moncika hovorí:

  Sebectvo v takom veku mat deti.

 5. trixi hovorí:

  ach jaj ake negativne komentare. Ja im to zeriem, su zlati 🙂

 6. soave hovorí:

  preco sebectvo? ona nie je velmi stara a on sice hej, ale ludia ziju dnes o dost dlhsie. Pokojne moze zit do 85 rokov a deti budu davno dospele. okrem toho…zapezpecene su navzdy

Pridať komentár