Hollywoodske rande | Pikošky.sk
23 sep, 2017
Napísal/a | komentárov 5

Hollywoodske rande

Paris Hilton vyvenčila frajera.

Keď tak kukám na Paris, ťažko sa mi verí tomu, že už má 36 rokov. A to nehovorím preto, že by nejako extrémne úžasne na svoj vek vyzerala, ale skôr preto, že mi pripadá ako také večné dievčatko. Zaujímalo by ma, či svojho aktuálneho frajera Chrisa Zylku vidí ako svojho vyvoleného, s ktorým si aj reálne založí rodinu, alebo s ním (a možno s nikým) takéto plány nemá a bude už navždy vymetať celebritné žúrky, reštaurácie a DJovať na Ibize. Som skrátka zvedavá, ako to s ňou dopadne. Respektíve s nimi, aj keď pri Parisinom doterajšom striedaní frajerov tomu veľmi neverím, aj keď by som jej to želala.

Tento týždeň si vyšli s Chrisom na romantickú večeru do reštiky Catch v Hollywoode. Pri odchode trocha zapózovali vonku stojacim paparazzom. To musí byť radosť, ísť sa niekde najesť, no kým vôbec dojete, už na vás vonku poľujú paparazzovia… Aj keď taká Kim by asi bola od radosti bez seba. A Paris tiež nevyzerá, že by jej to vadilo.

Napísal/a dňa 23.9.2017. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Paris Hilton, štýl-neštýl.

 1. Nikooooo hovorí:

  Paris je ale aká šupa na tej poslednej fotke.
  A podľa mňa im to vadí, ale za ten čas si už na to zvykli.

 2. Lo-La hovorí:

  Suhlasim, supa

 3. red kite hovorí:

  šupa, ale dáka posmutnejšia

 4. Ellie hovorí:

  Ja si Chrisa pamätám ešte ako frajera Lucy Hale a zo seriálu Secret Circle 😀 stále mi to príde mega divné že skončil s Paris

 5. poppy hovorí:

  36,uz?no paaani…a preco je o nicky ticho?

Pridať komentár