Gerard Butler, brunetka a pán s Nota Bene | Pikošky.sk
25 sep, 2017
Napísal/a | komentáre 3

Gerard Butler, brunetka a pán s Nota Bene

Zvláštne trio, však?

Dobre, viem, v Amerike nemajú Nota Bene. Ale ako inak som mala pomenovať pána, ktorý v oranžovej veste predáva na ulici časopisy? Volajme ho teda pracovným názvom – pán s „Nota Bene“.

Jedného sobotného večera sa Gerard, ktorý bol práve v Londýne, rozhodol, že je čas trošku sa socializovať. Konkrétne s opačným pohlavím. Pred pár dňami sa síce socializoval so svojou budúcou bývalou ex Morgan Brown na pláži v Mexiku, ale čo tam po nej. V mori predsa pláva dosť rýb a Gerard je taký samozvaný rybár, ktorý nepohrdne dobrou jebačkou rybačkou. A tak sa dal do reči s neznámou brunetkou. Tá sa už videla ako budúca pani Butlerová, dievča odnikiaľ, čo si vzalo hollywoodskeho herca. A tak sa na neho lepila ako pijavica, smiala sa jeho vtipom, obdivovala jeho motorku a nakoniec si skoro cvrkla od šťastia, lebo si s Gerardom vymenili čísla. Bola v takej eufórii, že si nevšimla, že po celý čas ich zblízka pozorovali pár očí. Patrili pánovi s „Nota Bene“.

Napísal/a dňa 25.9.2017. Pridané v Celebrity, Gerard Butler, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. akademik ján hovorí:

  Čakal kým skončia, aby mohol ponúknuť produkt. Spoliehal sa na Butlerovo „gentlemanstvo“, že pri dáme ho nepošle do prdele. Ujko bude mať zisk, a Butler nebude vyzerať ako buran. Win-win ☺

 2. yax hovorí:

  krasna motorka

 3. Dana hovorí:

  v Amerike nemajú Notabene…Gerard bol práve v Londýne
  hm, niečo mi tu nesedí

Pridať komentár