Hugh Hefner zomrel | Pikošky.sk
28 sep, 2017
Napísal/a | komentárov 8

Hugh Hefner zomrel

Dožil sa 91 rokov.

Veľký milovník žien a zakladateľ magazínu Playboy včera zomrel vo veku 91 rokov. Zomrel v slávnej Playboy vile, ktorú sa mu minulý rok podarilo predať, no pod podmienkou, že v nej môže dožiť. Podľa vyhlásenia Playboy Enterprise zomrel prirodzenou smrťou a obklopený svojou rodinou. Aj keď sa vám môže zdať, že Hugh nebol práve rodinne založený, zanechal tu po sebe až štyri deti. A ak počítame jeho 31 ročnú manželku, tak vlastne 5.

Hef bol rozhodne veľkou americkou ikonou a vďaka nemu sa preslávila celá kopa zbytočných štetiek. Podľa jeho vlastných slov spal s vyše 1000 ženami a ženatý bol trikrát – jeho treťou manželkou bola 31 ročná Crystal Harris, ktorá mu síce v roku 2011 ušla spred oltára, no o rok neskôr si to rozmyslela a povedali si áno napriek tomu, že počas ich odlúčenia rozprávala do médií o tom, ako spolu mali sex iba raz a trval asi dve sekundy. Láska k peniazom bola ale nakoniec silnejšia ako ona a o rok neskôr sa stala jeho manželkou. Na dedičstvo ale môže zabudnúť, pretože pred svadbou vraj podpísala poriadne krutú predmanželskú zmluvu a do jeho poslednej vôle nebola nikdy pridaná. Jeho bohatstvo sa rozdelí medzi jeho štyri deti, Univerzitu v Južnej Karolíne a medzi mnohé charity.

Hugh bude pochovaný v Los Angeles na mieste hneď vedľa Marilyn Monroe – tá zdobila vôbec prvé vydanie jeho slávneho pánskeho časopisu. Toto miesto si zakúpil v roku 1992 za 75 tisíc dolárov.

Hugh tak, ako by určite chcel, aby sme si ho pamätali – obklopený jeho zajačicami

s manželkou Crystal

RIP

Napísal/a dňa 28.9.2017. Pridané v Celebrity, Hugh Hefner, r.i.p., RIP, sexice.

 1. gertrudo hovorí:

  RIP, asi kazdy chlap chcel aspon chvilu zit ako on:)

 2. flegma hovorí:

  a to mne ho bolo miestami skor luto, vediet, ze idu hlavne po jeho uctoch v bankach, ale tak pekny vek…

 3. poppy hovorí:

  podla mna to bol veelky gentleman,lebo tie osobky okolo neho sa preslavili ako zajacicky,co je mile,aj s tym sexualnym odkazom,na rozdiel od toho aby ich volal normalne-sliepky…

 4. Domi hovorí:

  Hugh bol aj bojovník za práva gayov, ľudské práva a rasovú rovnosť. 🙂 Nebol to zlý človek, a bol podľa mňa skutočne šikovný. 🙂 A samozrejme obrovský milovník žien, to sa mu nedá zaprieť. 😀

 5. Jours hovorí:

  Tak ujo aspon prezil krasny zivot 🙂

 6. Zafira hovorí:

  taky glamour pasak….

 7. Anonym hovorí:

  veru musel mat super zivot-taký podla svojich predstav

 8. nitran hovorí:

  Hefnerovou posteľou prešla aj naša Evka Cifrová . . .

Pridať komentár