Gladiátor s gitarou | Pikošky.sk
29 sep, 2017
Napísal/a | komentárov 5

Gladiátor s gitarou

Teda – bývalý gladiátor s gitarou.

Starneme. Všetci starneme a to každým dňom. Uvedomila som si to pri pohľade na 53 ročného Russella Crowea s gitarou. Nejde o to, že má 53, to nie je tak veľa. Ale ide o to, že si ho vždy ako prvé spojím s filmom Gladiátor a ten film má 17 rokov. Sedemnásť.

Russell už ale nie je ten mladý svalnatý chlap, ktorý bojoval na život a na smrť v aréne. Meč vymenil za gitaru a so svojou kapelou Indoor Garden Party hrá ľuďom pre radosť. Včera takto koncertovali v The Union Chapel v Londýne. Russell hral na gitaru, spieval a hoci je v mojich očiach stále sympoš, jeho hudba ma nejak neberie. Veď posúďte sami, či je dobrý spevák, alebo by sa mal viac zamerať na herectvo…

 

Gladiátor kedysi

 

Napísal/a dňa 29.9.2017. Pridané v Celebrity, novinky, OMG!, Russell Crowe, štýl-neštýl.

 1. Angela hovorí:

  Nedávno s ním bol v TV Dobrý ročník. Ja neviem, stále ho mám pred očami ako toho nezbedného finančníka 😀 A piesenka, no, taká záhradná 😀 Je to sympoš každopádne, pozvať by som sa nechala…

 2. Nicole hovorí:

  Russell je moja absolútna srdcovka a miláčik. Je mi jedno, že má 53 a je tučnučký aj tak je stále moja srdcová láska a veľký sympaťák.

 3. Mimi hovorí:

  Jeho hlas sa mi vždy páčil, takže keď ho to baví, nech len pokračuje.

 4. yax hovorí:

  toto je presne situacia.. ked si kladiem otazku.. https://media.giphy.com/media/l0Iyjxuk45FXZxwCA/giphy.gif

  sebareflexia = 0

 5. michalka hovorí:

  mno.. mal by sa viac zamerat na dochodok a rozhodnut sa ci to budu len zemaky alebo si to da komplexne aj so zvieratkami a bude to farma.

Pridať komentár