Štetky pochodujú | Pikošky.sk
2 okt, 2017
Napísal/a | komentárov 15

Štetky pochodujú

Už tretí rok po sebe.

Varovanie pre citlivé povahy – v článku sa nachádzajú fotky takmer nahej Chyninej zadnice. A teraz rozmýšľam, či bol dobrý nápad sem to varovanie dávať, lebo som presvedčená, že drvivá väčšina z vás článok zavrela v absolútnom zdesení z predstavy toho, čo by ste mohli o pár sekúnd zočiť. Ale za predpokladu, že zopár silných pováh ostalo, poďme ďalej.

Včera sa konal už tretí ročník Slut Walku, ktorý organizuje Amber Rose. Akože tým bojuje proti tomu, aby ľudia neškatuľkovali ženy, ktoré sa obliekajú ako štetky. No blbé je, že väčšina sa tak obvykle aj správa, ako žiarivé príklady si môžeme dať pokojne aj Amber aj jej najlepšiu kamošku Chynu. Amber tam prišiel podporiť jej nový frajer. Zase nejaký rapper, no naozaj netuším, ktorý je to teraz. Chyna ju prišla podporiť tiež, a tá sa rozhodla vykompenzovať si fakt, že na tom minuloročnom musela byť kvôli tehotenstvu oblečená, a tak prišla v podstate holá.

Napísal/a dňa 2.10.2017. Pridané v Amber Rose, Blac Chyna, Ceckyyy, Celebrity, OMG!, Parochne, štýl-neštýl.

 1. tindis hovorí:

  Vypalte mi niekto oci

 2. mia hovorí:

  ja tomu celemu nerozumiem..akoze precitala som si o com ten pochod akoze ma byt, ale stale tma, nic O_O

 3. Anonym hovorí:

  ●●●○○○○○ monosko v hlave.

 4. Lills hovorí:

  Chyna vyzera do ksichtu ako Tarzan.

 5. Against hovorí:

  Najlepsie, ze potom sa taketo zeny cuduju preco ich ludia vnimaju lacno 😂😂😂😂. Co sme zvierata, aby spolocnost nemala pravidla?

 6. Lišty hovorí:

  Kriste pane bože jezisi maria, prečo nemajú už dávno takéto kreatury ktoré očividne podstúpili lumbalku mozgu, pri ktorej im z neho odrezali viac než sú povolené normy, odobratu svojpravnost? Kto na svete môže podporiť takúto obrovskú kravinu vedenú ešte väčšími kravami s ešte obrovskejsimi ritami? prepáčte mi spriateleni pikoskari ale musela som sa tu opustiť keď som to videla. 🙁

 7. Vulgar hovorí:

  Only in America

 8. jantaliro hovorí:

  im tam dobre je3e v tej Amerike

 9. Anonym hovorí:

  to uz ubehol rok? ved to bolo pred 3 mesiacmi toto cudo

 10. ANOnymka hovorí:

  nerozumiem myšlienke tohto protestu či pochodu? Nikto im nezakazuje nosiť to, čo chcú nosiť. Dokonca sú na titulkoch rôznych časopisov a pekne zarábajú na svojom netradičnom zovňajšku. Keď sa v tom oblečení cítia dobre, tak v pohode Len nech toto neprezentujú, že je to ženské-pekné-bežné-normálne?! Príde mi to, ako v rozprávke: Cisárové nové šaty.

 11. mimi hovorí:

  obliecť sa ako štetka a dosiahnuť aby ma nevnímali ako štetku…to je ako šukať za panenstvo

 12. michalka hovorí:

  moj mozog este stale nie je schopny prijat informaciu, ze tieto odpudive telesa robili stripterky. a potom na mna toto vybehne? ze pochod aby ich nesudili podla oblecenia? paradox? nie?

 13. katey hovorí:

  no a toto ma byt mater 2 deti !

 14. Paulina hovorí:

  Toto jer hanba pre ženy nie feminizmus, nechapem ako vyzliekanie sa dosiahne rovnake platy a pristup k rovnakym poziciam vo firme atd. .. tupe mozgy co viac dodat

 15. Na pochode ide o to, ze zeny maju pravo citit sa v bezpeci, aj ked su vyzyvavo oblecenie alebo dokonca aj ked su napriklad prostitutky. Pracovnicky v sexbiznise su vystavene nasiliu, co vsak vacsina ludi neriesi, lebo si myslia, ze prostitutky ci stripterky si zasluzia byt zbite ci znasilnene. Nuz nie nezasluzia, aj ked robia pracu, ktora sa nam nepaci.
  Co sa tyka Amber a Chyny, tie kometovat nebudem, lebo tie si pozornost nezasluzia.
  Pochod ma vsak peknu myslienku.

Pridať komentár