Milostný trojuholník | Pikošky.sk
11 okt, 2017
Napísal/a | komentáre 3

Milostný trojuholník

To je vraj príčina rozchodu.

Rachel Bilson a Hayden Christensen sa rozišli pred tromi týždňami a už tu máme špekuláciu o tom, čo stálo za ich rozchodom. Alebo presnejšie povedané – kto za ním stál.

Podľa zdrojov pre portál The Blast sa Rachel rozišla s Haydenom po tom, čo mu našla smsky od Emmy Roberts. Mali vraj ísť o nejakú nevhodnú a intímnu komunikáciu (rozumej zrejme prasačiny) medzi ním a Emmou. To vraj Rachel nahnevalo natoľko, že sa rozhodla ukončiť 9 ročný vzťah. Úprimne, ja tomu veľmi neverím. Emma je predsa zasnúbená s Evanom Petersom (alebo aspoň pred rokom bola) a s Haydenom akurát nedávno natáčali spoločný film Little Italy. Takže jediné smsky, ktoré mu podľa mňa mohla písať, boli s otázkou, či už sa učil scenár a kedy začína natáčanie. Alebo som zas len naivná? Každopádne, Rachel s Haydenom spolu vychádzajú celkom v pohode, v nedeľu sa napríklad stretli, aby Hayden strávil deň s ich dcérkou Briar Rose.

 

  1. Teris hovorí:

    Tak trebars to raz zas daju do kopy. Ved sa takto schadzaju rozchadzaju 10 rokov. No a trebars aj nie.

  2. Alijanor hovorí:

    Evan Peters je odporny. Tiez by som zhanala noveho…

  3. vočko hovorí:

    Blbost,to len emma nie je velmi oblubena. Ved este stale sa spomina ako napadla evana,hoci aj on ju udrel,ale to je v pohode…a keby to tak bolo,dobre,já jej prajem poriadneho chlapa 😀 ne evana,ani zastat si ju nevie

Pridať komentár