Nezbedné ruky | Pikošky.sk
11 okt, 2017

Nezbedné ruky

Na tučných stehnách.

Máme tu ďalšiu hádanku a hneď vám dám aj nápovedy. To len pre prípad, že by ste náhodou nescrollovali nižšie k fotkám. Takže, na titulke je pár, medzi ktorým je 13 ročný vekový rozdiel. On sa vie dobre hýbať a ona už nevie bez podpory iných ani poriadne chodiť. Pojem sebareflexia jej nič nehovorí, dĺžku šiat, ktoré nosí, som si netrúfla dať ani v šestnástich a na to, že má dve malé deti z predchádzajúceho vzťahu, je až príliš často večer vonku, o prílišnej konzumácii alkoholu ani nehovorím. Tak čo, pomohla nápoveda?

Myslím si, že ste hneď identifikovali tento tragikomický párik v zložení Mariah Carey a Bryan Tanaka. Asi ho dopuje španielskymi muškami, takže preto je nadržaný na to všetko, čo má napchaté pod šatami, ktoré na nej raz prasknú, tým som si istá. Takto ju oblapával v pondelok večer v Malibu, kde sa boli natlačiť sushi a v Mariškinom prípade určite aj naliať vínom. Mimochodom, tie šaty, čo má na sebe, sú z dielne Balmain, stoja 1750 dolárov a ja sa čudujem, že ich vôbec vyrábajú v jej konfekčnej veľkosti. Myslela som si, že sa zastavili niekde pri M-ku.

 

Napísal/a dňa 11.10.2017. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Mariah Carey, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. akademik ján hovorí:

  Ona nie je až taká tučná, ale debilne oblečená. Inak ten outfit je „taký slovenský“ 😀

 2. Monym651 hovorí:

  Vyzerá ako prostitútka, ktorá práve zbalila chlapa. Tá posledná fotka je naj, to faaro by som brala hneď

 3. saskarada….

 4. Mimi hovorí:

  Ona nemá natiahnuté tie svoje sťahovacie pančuchy? 😀

 5. red kite hovorí:

  stačí oblapávať, lichotiť a peniažky sa sypú..

 6. Anonym hovorí:

  na poslednej foto vidno, preco to ten chalan cele trpi

 7. Anonym hovorí:

  Dvaja kolotočári

 8. Michelle hovorí:

  A mozno to aj je M-ko, do ktoreho sa navliekala 4 hodiny…

 9. Teris hovorí:

  Michelle no presne..keby bola normalne oblecena v elku, nevyzerala by tak tucne ako jaternica. A keby v tom elku mala normalne handry, nevyzerala by ako dement. Alebo slapka. Inak to musi byt celkom stresujuce byt neustale narvana v obleckoch o dve cisla mensich, ja bysom bola v strese :))))

 10. menonepoviem hovorí:

  Ja som tiež ceľkom veľká, i keď tvár mám našťastie chudú, ale nikdy v živote by som sa tak neobliekla ako táto huspenina. Však ono sa dá s takou postavou celkom dobre hrať. Zahalíš hrôzu, ktorú by nemal nikto vidieť, ale ukážeš to, čo je na tebe ozaj pekné. Verte mi, nikto nikdy v živote nemal pripomienku k mojej postave a nikdy som nebola označená za veľrybu. Lebo sa človek normálne oblečie. To len táto si myslí, že je 20 ročná s XS veľkosťou -__- ale nečudo. Tá má v hlave len nasrate

 11. En hovorí:

  To musi byt najviac pohodlne byt neustale natlacena v obleceni o cislo – dve mensom…

 12. Silvinka hovorí:

  Pod veľkým tlakom vzniká z uhlíka diamant…možno tými menšími šatičkami v niečo dúfa táto cica 😉

 13. Lills hovorí:

  Silvinka, tato cica nevie co je to uhlik, pozna len tie diamanty 😀

Pridať komentár