Anna Faris má nového frajera | Pikošky.sk
19 okt, 2017
Napísal/a | komentárov 8

Anna Faris má nového frajera

Nabalila si kolegu.

Od oznámenia rozvodu s Chrisom Prattom ešte neubehli ani tri mesiace, no Anna rozhodne neplače doma do vankúša. Na Chrisa už evidentne zabudla, keďže si už stihla nájsť nového frajera. A opäť kolegu. Napriek tomu, že som ju nevidela v ničom asi od Scary Movie, vyzerá to tak, že Anna skrátka toľko pracuje, že inde ako v práci si svojich partnerov nevyberá.

Jej nový frajer sa volá Michael Berret, má 47 rokov, je to kameraman a spoznali sa pri spolupráci na komédii Overboard, ktorá bude mať premiéru v apríli. Film je teda už natočený, takže títo dvaja sa už nejakú tú chvíľu poznajú. Všetci hneď obviňovali z nevery Chrisa, no či to len tak úplnou náhodou nebolo tak, že si v novej práci našla Anna nového chlapa. Rovnako predsa prišla aj ku Chrisovi počas jej prvého manželstva.

Máme už aj nejaké fotky tohto nového páriku, no čo je celkom zaujímavé, pochádzajú z 9. septembra. Anna má teda asi celkom dobré vzťahy s médiami, keďže tie fotky ležali niekomu mesiac a pol na stole, zrejme aby to nebolo priskoro po oznámení rozvodu. No, som zvedavá, ako sa toto celé nakoniec ešte vyvŕbi.

PS: Priateľská rada na záver – ak nás sledujete na našej fb stránke a naďalej chcete mať infošky o nových pikoškách aj po tom, čo dnes fb spáchal, nastavte si upozornenia na nové príspevky (cez sledovanie – nastavenia upozornení – zakliknúť príspevky).

bejvávalo

Napísal/a dňa 19.10.2017. Pridané v Anna Faris, Celebrity, Chris Pratt, Kto s kým, OMG!, štýl-neštýl.

 1. kamkamca hovorí:

  Ja nemám nového frajera 🙁
  Jedného už mám skoro 7 rokov…

 2. vočko hovorí:

  A ja som nikdy nic vazne nemala,len zopar pokusov.ale keby som celeba,uz mam par rozvodov

 3. Nejaká je vyzábla! Co to?

 4. Nofretete hovorí:

  To je fotoshop tie nohy??? Wtf?????

 5. flegma hovorí:

  dufam, ze to v ruke je caj, pre jej povest…

 6. Cicamica hovorí:

  Ma pravo hadzat vaginou ktorymkolvek smerom, ako kazda nezadana dospela zena

 7. ellie hovorí:

  asi som nenormálna ale vadia mi tie jej uši trčiace pod šiltovkou 😀 a ako sa zistilo že sú tie fotky mesiac staré? potom to asi nemá význam aby vydali fotky neskoršie, keď aj tak všetci zistia že reálne boli spolu už vtedy, nie? 😀
  a čo spravil fejsbúk dnes zase nového?? dáko tam obmedzujem svoj virtuálny pohyb

 8. yax hovorí:

  tak toto boilo svinsky rychle.. 😀 herecka

Pridať komentár