Blake Lively sa nevie rozhodnúť | Pikošky.sk
19 okt, 2017
Napísal/a | komentárov 15

Blake Lively sa nevie rozhodnúť

A tak sa v jeden deň prezliekla rovno sedemkrát.

Keď tak rozmýšľam nad tým, koľkokrát denne sa prezliekam, dospievam k záveru, že by som celkom určite nemohla byť celebrita. Alebo aspoň nie taká poriadna, o ktorej sa píšu články kvôli tomu, koľkokrát denne sa prezliekla. Jedine v tom prípade, že by sa počítalo aj to, koľkokrát sa prezlečiem z práve ogebreného pyžama do čistého. V tom mám určite rekord a ani Blake sa na mňa nehrabe. Ale nie o mne a mojej superschopnosti zadrbať sa som chcela. Chcela som o Blake Lively a jej superschopnosti vyzerať úžasne takmer vo všetkom.

Asi je to preto, že má dosť dobrý vkus a vyberá si fakt pekné veci. Teda väčšinou. V tomto prípade sa jej to podľa môjho skromného názoru podarilo štyrikrát zo siedmych. Blake momentálne robí promo svojmu novému filmu All I See Is You, ktorý vyzerá prudko umelecky a alternatívne, a tak sa snaží pritiahnuť svojimi módnymi kreáciami do kín čo najviac divákov. A keďže mala v jeden deň veľa rozhovorov, premiéru a večeru s manželom, inak, ako prezliecť sa sedemkrát, sa asi ani nedalo.

PS: Priateľská rada na záver – ak nás sledujete na našej fb stránke a naďalej chcete mať infošky o nových pikoškách aj po tom, čo dnes fb spáchal, nastavte si upozornenia na nové príspevky (cez sledovanie – nastavenia upozornení – zakliknúť príspevky).

Oscar de la Renta

Ralph Lauren

Brandon Maxwell

Chanel – u mňa top

Michael Kors

Chanel

A to najnevkusnejšie si odložila pre Ryana… Výborný výber na romantickú večeru.

Napísal/a dňa 19.10.2017. Pridané v Blake Lively, Celebrity, OMG!, Ryan Reynolds, štýl-neštýl.

 1. Angela hovorí:

  Ako by povedali trápne nákupné maniačky-opice: „Nie je to môj štýl“, 😀 ale raz darmo, dievča má vkus a cit. To sa musí nechať…

 2. malyslonik hovorí:

  Prvé štyri sú top top top

 3. Mne sa teda nepaci ani jeden.

 4. Iv hovorí:

  Oscar de la Renta -> TOP! TOP! TOP! Prenadherna zena <3

 5. quentina hovorí:

  Michael Kors naj!!! 😍😍

 6. Nofretete hovorí:

  Chanel je Chanel. Coco založila naj značku.

 7. Sis hovorí:

  Ten model od Ralpha Laurena je ppc!!!

 8. red kite hovorí:

  okrem Korsa je to fajn, Ryan ju miluje aj v teplákoch či čo to je

 9. Michelle hovorí:

  To, ze na sukromnu veceru nevyzerala ako hollywoodska hviezda bude asi tym, ze vsetky tie outfity na promovanie filmu mala pozicane od navrharov a to oblecko na veceru s Ryanom vyhrabala z vlastnej skrine.

 10. Nicole hovorí:

  Prepána toto stihla za jeden deň? Veď to musela polovicu dňa stráviť prezliekaním. Navyše ak mala na všetky tie rozhovory, premiéru a večeru aj cestovať tak jej aj to cestovanie muselo zabrať nejaký čas. Prepáčte za moje bláznivé úvahy, ale úprimne celkom ma to štve keďže ja niekedy nestíham všetko dôležité nieto sa ešte 7x cez deň prestylovať. Ale Blake má fat vkus, raz darmo. Teda možno ona a možno jej stylista.

 11. ellie hovorí:

  za mňa Oscar de la Renta a Chanel sú topky 🙂 ale ten dres je ohavný (hlavne keď Ryan za takého slušáka)

 12. frflana hovorí:

  oscara pre oscara!

 13. Anonym hovorí:

  ale kolkokrat uces menila!

 14. Michael Kors for me!:P

 15. KráskaDňa hovorí:

  Chanel !! je naj. Ale ten týpek vo filme je desny, nemám rada ten xicht.

Pridať komentár