Selena v nočnom úbore | Pikošky.sk
19 okt, 2017

Selena v nočnom úbore

Niekto je tu ešte neprebudený.

Už sa vám niekedy stalo, že sa vám ráno tak zle vstávalo, že ste nič nestíhali a tak ste si len našuchli topánky a vyšli do ulíc v pyžame? Že nie? Lebo Selene Gomez sa to stalo už druhýkrát. Najprv si to štrádovala po Santa Monice koncom minulého roka v pyžame a v lodičkách a teraz sa zas nestihla prezliecť zo svojho nočného úboru a vybehla v ňom v utorok na prechádzku po New Yorku.

Ja viem, tieto saténové kúsky sú teraz strašne in, ale to však nemení nič na tom, že to vyzerá ako pyžamo. Alebo konkrétne tento kúsok, ktorý má Selena na sebe, mi pripomína pracovný odev socialistických upratovačiek. Ak to naozaj kúpila v obchode s oblečením na bežné nosenie, tak by to mala ísť vrátiť a ak v tom iba spáva a naozaj sa nestíhala prezliecť, tak jej to pre tentokrát odpustím. Ale iba pre tentokrát.

 

 

 

 

Napísal/a dňa 19.10.2017. Pridané v Celebrity, novinky, OMG!, Selena Gomez, štýl-neštýl.

 1. Angela hovorí:

  Mne sa tieto saténové a hodvábne pyžamká veľmi páčia, sama také nosím. Ale do postele, nie do ulíc, čo je toto zasa za trafený trend! Opice!

 2. evag. hovorí:

  tá Selena sa akosi opustila, vyzerá strašne

 3. Teris hovorí:

  Nemyta necesana v pyzamku. No hlavne ze nalicena…

 4. lele hovorí:

  keby ze si da k tomu rifle a zakase to do nich tak uplne iny dojem. Takto to fakt vyzera ako pyzamo 😀

 5. Nofretete hovorí:

  Už chápem prečo si moja babka obliekala na seba v lete šatovú zásteru. Bolo to bohovsky pohodlné, raz som jej jednu ukradla a lietala v tom po dvore 🙂 Vyzerala tá zástera presne takto isto, len nebola taká lesklá.

 6. red kite hovorí:

  vyzerá super

 7. malyslonik hovorí:

  Náhodou… super.

 8. Micinka hovorí:

  Začína z nej byť mastniačka, asi si berie vzor od Kristin Stewart. 😁

 9. gertrudo hovorí:

  Mozno ju len bije jej nabijak, tak sa opustila.

 10. Niambie hovorí:

  Vyzera uplne peckovo a stylovo 🙂 Tiez si take šaty kúpim. VonderaWoman ty si módu študovala v Paríži ze tak vies okritizovat? 😉

 11. Zuzka hovorí:

  Ja také predávam a v živote by som si to neobliekla 😀 my máme ešte také dvojdielne, čo už úplne vyzerá ako pyžamo 😀 súhlas s autorkou je to otras 🙂

 12. ozruta hovorí:

  Kašlať na to, čo má oblečené … ale vlasy nemá umyté, fuj!

Pridať komentár