Dvojičky nám povyrástli | Pikošky.sk
12 nov, 2017

Dvojičky nám povyrástli

Ako vyzerajú Rumi a Sir Carter?

Najbohatšie dvojičky na svete už majú 5 mesiacov a rastú ako z vody. Keď ich Beyoncé ukázala svetu, mali len necelý mesiac a na naše veľké prekvapenie vôbec nespamuje svet ich fotkami, ako sme čakali po jej 9 mesačnom tehotenskom spamovaní.

Za fotky malej Rumi a Sira Cartera vďačíme opäť nášmu Ignácovi, ktorý neznáša zimu a tak si zaletel na Floridu, kde objavil aj Carterovcov. Beyoncé, jej mama Tina, Jay-Z a jeho mama Gloria, Blue Ivy a samozrejme dvojičky – celá rodina si dnes užívala slniečko v záhrade ich domu v Miami. A chcete vedieť, ako vznikli mená dvojičiek? Jay-Z to nedávno prezradil v jednom rozhovore. Rumi je vraj meno ich obľúbenej poetky a Sir prišiel na svet ako pán, preto ho nemohli pomenovať inak ako Sir.

 

 1. Sim hovorí:

  Pekne je pribrata! ale mala Blue Ivy opeknela dost.

 2. michelle hovorí:

  prisiel na svet ako pan? a to je ako presne?
  a suhlasim, pribrata je riadne, nie ako na fotkach ktore ona zverejňuje

 3. akademik ján hovorí:

  Podľa mňa chce mať pokoj od médií. A ani sa jej nečudujem. Po tých konšpiráciách o prvom tehotenstve jej z bulváru ako takého musí byť na grc.
  A ten jej instagram na mňa pôsobí tak umelo sterilne. Pridáva ta tam fotky lebo musí. Jednak je to teraz in, treba nejako zapchať hubu (fanatickým) fanúšikom, aj keď iba outfitom zo všetkých uhlov 😁

 4. poppy hovorí:

  oblubena poetka??haha…maju bielu sluzku?…z toho chuchvalca umelych vlasov co ma bey by mi v krku seklo…

 5. malyslonik hovorí:

  Ako čarodejnice. Veľmi zlá energia z nich ide. Aspoň pre mňa

 6. Anonym hovorí:

  Uplne ta jej matka je otrasna. Drzi to decko jak mrch cibule

 7. Luce hovorí:

  PoetKA? Rúmí bol MUŽ.
  Inak Blue Ivy je už aká veľká, čas letí.

 8. Mijuš hovorí:

  Dokonalosť bez photoshopu neexistuje. Ale snáď im aspoň tie detičky zachránili vzťah.

 9. Cupcake hovorí:

  Ja som vedela ze blue ivy bude kocka!!! 🙂

 10. Anonym hovorí:

  Tak ten Jay-Z je teda riadne spatny a mne osobne meno Rumi evokuje rumove pralinky. Cim to asi bude…

 11. Sis hovorí:

  Malinké sú zlaté – také líčkaté, len vyšticovať… Aj Blue veľmi opeknela, som sa zľakla, že ozaj bude celý tatko… Ale tých jej osem pestúniek je niečo, čo jednoducho neprekusnem… Chápem, že ak si to môže žena dovoliť, zaplatí si pomoc… Ale pomoc a niekto, kto za ňu preberie všetky povinnosti, je rozdiel. Ak nie je ochotná vstávať k deťom a zdieľať aj starosti rodičovstva, nemala sa stávať matkou. Howk

 12. Anonym hovorí:

  baculate deticky ako ich mamicka hehe

 13. janie hovorí:

  Ja nikdy nepochopim to konske lajno na hlave.. co to ma akoze byt? Nehovoriac o tom ze to ani nie su jej vlasy, na co do frasa si to pripina na gebulu, ked je doma v sukromi, s detmi? Aj tych 10 zlatych retiazok co ma na krku je tiez urcite velmi dolezitych, jej deti to velmi ocenia.

Pridať komentár