Rihanna, Donatella a Amal Clooney | Pikošky.sk
13 nov, 2017
Napísal/a | komentárov 6

Rihanna, Donatella a Amal Clooney

Čo spája tieto dámy?

Ak sa nad tým niekto z vás aj celkom reálne zamyslel, možno mu z toho ako jediná možná odpoveď (lebo mne osobne iná nenapadá) vyšlo, že láska k móde. Tieto tri dámy sú ňou totiž celkom známe. A práve preto ich veľká šéfka Anna Wintour oslovila, aby robili na najbližšom Met Gala hostiteľky. A všetky tri aj prijali.

Budúci rok sa bude toto gala niesť v celkom zaujímavej téme a ja som už teraz zvedavá. Nebeské telá: Móda a katolícka obrazotvornosť – tak znie téma pre rok 2018. Vraj bola vymyslená preto, aby vytvorila dialóg medzi módou a katolíckym umením, ktoré bude v múzeu v tom čase vystavené.

Rihanna bola na Met Gala sedemkrát, prvý raz v roku 2007, Donatella bola šestnásťkrát, prvý raz v roku 1995, a Amal sa tam prvý a jediný raz objavila v roku 2015. Už teraz sa teším, čo si oblečú 7. mája, no dovtedy si dajme aspoň ochutnávku ich predošlých outfitov.

Napísal/a dňa 13.11.2017. Pridané v Amal Clooney, Celebrity, Donatella Versace, Rihanna, štýl-neštýl.

 1. Dankajanka hovorí:

  No tak na toto sa teším 😀

 2. akademik ján hovorí:

  Amal mala naozaj krásne šaty. A páči sa mi Donatella.

 3. jg hovorí:

  no čo, štyri z desiatich pôjdu za Máriu 😀 Riha bola aká chutná, keď bola chudá…

 4. Sis hovorí:

  Ja sa už teraz bojím, v čom na túto tému príde Madonna, ak bude pozvaná… Ja to normálne vidím…

 5. poppy hovorí:

  myslim,ze katolicka obrazotvornost bola kratka na to,ako spodobit skaredeho diabla..tak im anna wintour dala tip v podobe donatelly…rihanna zas cudnym a nevinnym katolikom ukaze,o co prichadzaju svojou zdrzanlivostou…

 6. michalka hovorí:

  @poppyyy 😀 😀 😀 schuti som sa vyzrebila. 😀

Pridať komentár