Dieťa už je na svete | Pikošky.sk
24 nov, 2017
Napísal/a | komentáre 4

Dieťa už je na svete

Hartovcom sa narodil syn.

Kevin Hart sa stal pred troma dňami trojnásobným otcom. Z prvého manželstva s komičkou Torrei Hart už má 10 ročného syna Hendrixa a 12 ročnú dcéru Heaven. Teraz mu jeho žena Eniko priviedla na svet ich prvého spoločného potomka, ktorému dali meno Kenzo Kash.

Kevin bol po narodení malého Kenza neskutočne šťastný a na svojom Instagrame ďakoval Bohu a všetkým, ktorí sa za nich modlili. Malý je úplne zdravý a v stredu si ho už s Eniko priniesli z nemocnice domov. Musel to byť naozaj bezproblémový pôrod, keďže na Eniko nebolo vidieť žiadne stopy únavy a nikto by nepovedal, že deň predtým rodila. Aj Kevin ju vychválil do nebies, nikdy vraj nevidel takú silu, akú predviedla za posledné 3 dni, je šťastný, že ju má vo svojom živote a ešte šťastnejší, že ju môže nazývať svojou ženou. Tak teda gratulujeme a tešíme sa na fotky malého Kenza.

 

S celou rodinou a Kenzom ešte v brušku

Napísal/a dňa 24.11.2017. Pridané v Celebrity, Deti, Deti celebrít, Kevin Hart, Kto s kým, novinky, štýl-neštýl.

 1. michalka hovorí:

  tak tento chlapik ma bavi. vo vsetkych jeho komediach aj ked je hostom niekde. aj tu, hen, zena ide rodit, ale hlavne on aby bol v zabere. 😀 ale zlaty je, vzdy ma rozosmeje. 😀

 2. Anonym hovorí:

  jasne hlavne ze zena rozmazana na foto a on v popredi cha cha

 3. MariankoKotleba hovorí:

  porodila čokoládovca

 4. red kite hovorí:

  aká nepekná žena.. ako mladšia verzia Chris Jenner

Pridať komentár