Gwen ako princezná z Frozen | Pikošky.sk
24 nov, 2017
Napísal/a | komentárov 9

Gwen ako princezná z Frozen

Ešte aj tvár má úplne frozen.

Gwen pred pár dňami vydala nový album. A ten nie je len tak hocijaký, ale rovno vianočný. Volá sa You Make It Feel Like Christmas podľa rovnomennej pesničky na albume, ktorú naspievala so svojím drahým Blakeom. Gwen je teda už nejaký ten čas naladená vianočne a predviedla to aj tento týždeň, keď vystupovala v sprievode v New Yorku. Trocha jej ušlo, že tento sprievod bol usporiadaný k troška inému sviatku – k Vďakyvzdaniu – a tak sa na vystúpenie premenila na totálnu zimnú princeznú – vyzerala ako vystrihnutá z Frozen.

A troška smutno mi je z toho, že totálne zamrznutú má aj tvár. A nie zo zimy, ale z botoxu. Alebo čo to robí. Vyzerá už ako plastová a na týchto fotkách mi dokonca strašne pripomína trans youtuberku Gigi Gorgeous. Netvrdím, že vyzerá zle, ale skrátka nevyzerá prirodzene. Pred napichaním pier (a celého ksichtu) jej totiž podľa mňa vôbec nič nechýbalo a myslím, že by vyzerala omnoho lepšie s troma vráskami, ale za to ako človek a nie vosková figurína. Gwen sa ale zrejme snaží zakonzervovať sa pre budúce generácie. Pevne verím, že čoskoro dostane rozum rovnako ako Courteney Cox, kým sa jej to nevymkne z rúk, a od nového roka si dá predsavzatie starnúť prirodzene.

Napísal/a dňa 24.11.2017. Pridané v Celebrity, Gwen Stefani, štýl-neštýl.

 1. Mijuš hovorí:

  Škoda, bola to zaujímavá baba. Teraz to hrá na večné dievčatko, ktoré nikdy nebude mať 50 ani menopauzu.

 2. Elizabeth hovorí:

  Nie je ona tehotna? lebo tie fotky z boku…ona vzdy taka chuducka, dajak jej zhrubol cely trup. A ta tvar no skoda reci, cele zle.

 3. red kite hovorí:

  ako dokážu spievať keď sa im nehýbu mimické svaly?

 4. Vulgar hovorí:

  darmo, najlepsia bola za cas No Doubt, ked este bola svojska, ziadna diva.

 5. Anonym hovorí:

  Tiez da mi zda tehotna

 6. Alkaa hovorí:

  Ale mlado vyzera

 7. Lindula hovorí:

  Botox/nebotox krásna je!!!

 8. Ellie hovorí:

  ale nohy má pekné dokelu 😀 a aj mne pripadá tehotne

 9. michalka hovorí:

  tcha! botox povoli a odbura sa a potom si da nieco prirodzenejsie. postavu ma perfektnu, ani prilis vysvalovanu ani vychudnutu a vyzera skvele. na 50??? suuupeer!!

Pridať komentár