Vojna sa skončila | Pikošky.sk
4 dec, 2017
Napísal/a | komentáre 4

Vojna sa skončila

Jennifer Hudson a jej bývalý snúbenec sa dohodli.

A môj tušák bol správny. Jennifer len pred necelými troma týždňami označila svojho bývalého partnera Davida Otungu za nebezpečného, agresívneho a nevyspytateľného a zabezpečila si pre seba a svojho syna súdne ochranné ustanovenie. A teraz už prišlo na Davidove slová, pretože Jennifer svoje obvinenia voči nemu stiahla, dala zrušiť ochranné ustanovenie a zrazu už asi David nie je nebezpečný, keďže sa dohodli aj na dočasnej starostlivosti, ktorú má teraz David.

O ich spoločného syna sa bude starať výhradne on, zatiaľ čo Jennifer bude natáčať The Voice UK a tú istú šou aj pre americký trh v Los Angeles. A on zatiaľ bude doma v Chicagu aj so synom. Ak by teda bol taký nebezpečný, zrejme by mu syna nenechala a nešla pracovať kade tade po svete. Tento vývoj udalostí podľa mňa nasvedčuje len to, že David hovoril pravdu. Keď Jennifer skončia tieto pracovné povinnosti, starostlivosť o syna budú opätovne prejednávať. A niečo mi hovorí, že výsledok bude rovnaký ako teraz.

Napísal/a dňa 4.12.2017. Pridané v Celebrity, Deti celebrít, Jennifer Hudson, Kto s kým, OMG!, rozchody.

 1. nevermind hovorí:

  To je teraz nejaká nová rozvodová móda, označovať chlapa, že je agresívny, nepredvídateľný a nebezpečný? Kedysi ako dôvod rozvodu boli neprekonateľné rozdiely…

 2. Viki hovorí:

  Matka roka

 3. Iva hovorí:

  Wow.

 4. Alexalex hovorí:

  No riadna brzda

Pridať komentár