Kočka aj po päťdesiatke | Pikošky.sk
12 dec, 2017
Napísal/a | komentárov 11

Kočka aj po päťdesiatke

Liz Hurley na charitatívnej večeri.

Hollywood je plný celebrít, ktoré sa nevedia zmieriť so starnutím, napríklad taká Pamela Anderson, ktorá si viac pohoršila ako pomohla, no potom sú tu celebrity ako Elizabeth Hurley, ktoré starnú viac menej s gráciou. Netvrdím, že Liz žiadne plastiky nemá a určite má niečo porobené, minimálne vyhladené vrásky, no stále vyzerá dobre. Dôkazom je aj charitatívna večera proti rakovine prsníka v Paríži. Na nej sa Liz objavila v ružových šatách, ktoré ju omladzovali ešte viac. Päťdesiatdva by jej nikto netipoval. Na červenom koberci si zapózovala aj s miliardárkou Sudhou Reddy, ktorá bola ocenená za prispievanie do dvoch zbierok na boj proti rakovine, ktorých ambasádorkou je práve Liz.

Liz so Sudhou Reddy

zapózovala si aj s francúzskym spevákom Thomasom Dutroncom.

Napísal/a dňa 12.12.2017. Pridané v Celebrity, Elizabeth Hurley, Kto s kým, sexice, štýl-neštýl.

 1. akademik ján hovorí:

  Bože, na ňu som aj zabudla! V trinástich to bol môj idol, takto som chcela vyzerať, keď vyrastiem. Hmm, vyrástla som, a veru nevyzerám ako ona 😀 typovo, do tváre vyzerám ako Jessica Chastain a postavu mám momentálne ako Blac Chyna, lebo som pribrala 😀 no, čo život vs. predstavy…

 2. Mijuš hovorí:

  Liz je bohyňa.

 3. Teri hovorí:

  Vysvetli mi nekdo ten knir?

 4. akademik ján hovorí:

  Teri, to je buď tieň, ktorý vrhá horná pera alebo zákerný kontúring pier, ktorý sa odhalí až na fotkách, alebo ich má vydraté od vosku…no, ale aj tak lepšie ako tá druhá, čo si rúžuje hubu nad okraj pier, a tvári sa, že má kvôli tomu väčšie pery.

 5. Monym651 hovorí:

  Postava super, len by to chcelo menej make-upu na oči a pery má nejaké čudné. Ináč brala by som vyzerať takto po 50

 6. moncika hovorí:

  Boze ona je presne taka…taka…no vyborna.

 7. Sunny hovorí:

  ten knír som si všimla aj ja..ale určite ho nemá.. Nebola by som však taká optimistka pri konštatovaní, že Liz nemá žiadne plastiky. Neverím, má ich tak spravené, že je prirodzená,ale určite sa upravuje..či už kyselina,botox, možno aj invazívne.. ale každopádne je krásna, aj vždy bola.

 8. michalka hovorí:

  mno. pekna. taka obyc nahodena do akozekrasnych siat, ucesana a zmachlena. a absolutne jej chyba sexepil.

 9. sparatko hovorí:

  podla mna by sa mohla konecne aj inak ucesat, a tie oci ma namalovane hrozne, urcite by ju spravilo sviezejsou keby nemala take cierne oramovanie oci

 10. Lo-La hovorí:

  Keby nemala oramovane oci tak by vyzerala lepsie ale vyzera aj tak dobre

 11. Dana hovorí:

  a je to vôbec Elisabeth Hurley? lebo vyzerá v ksichte úplne inak

Pridať komentár