Vianočný škriatok Gaga | Pikošky.sk
12 dec, 2017
Napísal/a | komentárov 7

Vianočný škriatok Gaga

Lady Gaga sa už teší na Vianoce.

Ale to asi nie je nič ojedinelé, na Vianoce sa hádam tešíme všetci. A ak to aj náhodou nie sú vaše obľúbené sviatky, voľno z práce navyše predsa poteší vždy, takže predpokladám, že sa aspoň trocha tešia aj Grinchovia, ktorí už majú tiky v očiach z všadeprítomnej vianočnej výzdoby a pesničiek. A ja som tak niekde v strede. Vianoce sú fajn, ale nejako strašne ich neprežívam. Aj keď na zemiakový šalát a na Pelíšky, ktoré sú mojou štedrovečernou klasikou, sa teším. A aby som sa naladila, už za pár dní sa u mňa zíde zopár priateľov a spoločne sa počas nôtenia Mariše Carey opijeme z vareného vína.

Gaga ma ale predbehla a vianočnú párty s kamarátmi mala už uplynulý víkend. A poňala to ešte trocha veľkolepejšie – párty to totiž bola kostýmová. Inšpirovala ma do ďalšieho roka. Už teraz vidím, ako sa moji kamoši, ktorí sa ksichtia už len pri predstave, že na halloweensku párty majú prísť v kostýmoch, budú ksichtiť, keď im toto v pozvánke oznámim. Skončím tu sama – len ja, varené víno a Mariša. Kamaráti Lady Gagy ale s kostýmami problém nemajú a jeden prišiel dokonca prezlečený za vianočný stromček.

Napísal/a dňa 12.12.2017. Pridané v Celebrity, Lady Gaga, štýl-neštýl.

 1. Meno hovorí:

  Tak toto vyzerá dosť lacne…plus ta poza Lady Gagy na prvej spoločnej fotke… omg

 2. Sis hovorí:

  Akože všetci vieme, že idú Vianoce… Ale ja som to aj tak nejako nepochopila…

 3. michalka hovorí:

  hej oni pridu. oni pridu!! to si hovorim v duchu ked odskrtavam nakupny zoznam s miernym sialenstvom v ociach, lebo este je toho dost a este „potrebujem“ napiect dva druhy peciva.
  a taketo masky, kde sa baby drbnu do pancusiek a „santovskych“ saticiek nie su masky, len radobysexy kravy co vyuziju kazdu moznost vyzerat aspon raz do rok aspon trosinku lascivne. maska je ten strom.

 4. michalka hovorí:

  ony pridu. jasne. uz mi nacisto prepina.

 5. hm hovorí:

  Jezisi,…. som sa zlakla !!!!

 6. akademik ján hovorí:

  Práveže jej to pristane podľa mňa. Ja som za takéto alternatívne oslavy Vianoc, keďže ho neberiem z náboženského hľadiska, však tam ide o zábavu, tipujem, že majú párty. Darmo, Vianoce sú komerčný sviatok, kde sa (skoro) z každého pohana na chvíľku stáva pokrytecký kresťan 😀 ale tradície sú to pekné, tak či tak.

 7. nova hovorí:

  ten strom :DDDDDDD posikam sa, a este ten sob :DDDDD

Pridať komentár