Celebrity, ktoré sa od seba nevedia odtrhnúť (časť 1.) | Pikošky.sk
25 dec, 2017
Napísal/a | komentárov 7

Celebrity, ktoré sa od seba nevedia odtrhnúť (časť 1.)

Dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky pri tomto neplatí.

Aj celebrity sú len ľudia, ktorí riešia všetky otázky ako my, až na tú finančnú. Dlhé pracovné cesty, koncerty, natáčania a príliš veľa hop-šup prášku, to všetko môže nahlodať aj pevný vzťah. Poďme sa pozrieť na tie, ktoré sa od seba nevedia odtrhnúť. Hoci by to niekedy naozaj pomohlo. Ako napríklad v prvom prípade.

Selena a Justin

Fotka z novembra tohto roku dokazuje, aká je Selena blbá zamilovaná do Justina. Selena to s Justinom ťahá už od roku 2011 a s menšími aj väčšími prestávkami sa spolu naťahujú už 7 rokov. To nie je málo. Ale prvá láska je jednoducho prvá. Niektorí sa po nevydarenom pokuse pohnú ďalej, no to nie je prípad Seleny. S Justinom si dala pauzu v roku 2012, keď sa lepil po modelkách na tohoročnej Victoria’s Secret Fashion Show. Potom nasledovala séria schádzania a rozchádzania sa, ktorú nebudem celú rozoberať, lebo by to zabralo celý článok, a ten nie je venovaný iba týmto dvom. Po vyčerpávajúcich 2 rokoch skončila Selena na liečení. Z toho sa úspešne dostala, museli jej transplantovať obličku, začala koncertovať, našla si nového frajera, z ktorého sa vykľulo len PR – The Weeknda, a všetko vyzeralo byť na dobrej ceste. Píše sa koniec roka 2017 a Sel sa ako pravá hrdinka tragickej romance vrátila k wannabe plnofúzovi Justinovi a dokonca spolu začali bývať. Jej mamu to tak potešilo, že skončila v nemocnici. Uvidíme, kedy to Selene dopne a či vôbec.

 

Emma Roberts and Evan Peters

Holúbkovia to ťahajú od roku 2013. Hoci väčšinou je pošahaný práve chlap, toto nie je ten prípad. Vo vzťahu Emmy Roberts a Evana Petersa to iskrí. Občas to iskrilo až tak, že v júli 2013 Emma Evana zmlátila a bola zatknutá za domáce násilie. Síce sa bránila vyjadrením, že sa mlátili vzájomne, no len Evan skončil s rozbitým nosom a dohryzený. Evan zo strachu alebo lásky nepodal žalobu a v decembri toho istého roku požiadal Emmu o ruku. Svadba sa nekonala a v roku 2015 svoje zásnuby odvolali. O mesiac sa dali znova dokopy a opäť sa rozišli v máji 2016. Emma vtedy randila s iným, no dlho jej to nevydržalo a v septembri sa opäť dala dokopy s Evanom. V novembri sa opäť zasnúbili a láskyplne sa mlátia dodnes. Ktovie, či to (doslova) dokopú až k svadbe.

Mia a Shia

V tomto prípade naozaj neviem určiť toho pošahanejšieho. Zhodneme sa na tom, že sú na hlavu obaja. Shia stretol Miu na natáčaní filmu Nymfomanka v roku 2012 a z natáčania sa napriek Shiovmu laxnému vzťahu k hygiene presunuli do vlastnej postele. V júni 2015 sa medzi nimi strhla bitka. Očitý svedok tvrdil, že Shia kecal o tom, že ženy biť nechce, ale ona ho dotlačila. Mal sa tiež vyjadriť, že keby zostal v hoteli, kde sa pohádali a pobili, zabil by ju. Mia bola nasratá do roku 2016 a Shiu zatiaľ obšťastňovala iná chudera. Potom sa dali znovu dokopy. V septembri 2016 sa Shia v médiách za svoje správanie ospravedlňoval a vyhováral sa na alkoholizmus. Preto s ním Mia ako s mladým voňavým perspektívnym mužom zasnúbila a neskôr uzatvorila manželstvo, ktoré sa ale ukázalo ako neplatné. A tak si Mia a Shia celí špinaví hrkútajú o zbytočnosti mydla a reálnej svadby dodnes. Sem tam poletí nejaký ten tanier, váza, či facka, no tak to už v talianskych vzťahoch býva. Jediné, čo určite nepoletí, je mydlo. Jedine do koša.

 1. Tomi hovorí:

  Selena zle skončí !!!!!
  Emma Roberts na psychiatriu vhodný adept……..

 2. Lexaurin hovorí:

  Pobavilo 😁😁

 3. Anonym hovorí:

  Celí špinaví a ŠaV a mozes ma zmazať 😉

 4. vočko hovorí:

  ale ten shia bol s stihlym telom pekny, nevadi, ze ma prepinaky 😀 a tu musim len poukazat na to, ze okolo neho nie je taka drama ako s emmou, pricom sa naozaj vzajomne dotahovali, vraj a ja tomu verim. konec 😀

 5. sss hovorí:

  vtipne napísané 😀

 6. Petlica hovorí:

  Evan Peters ma taky motivacny ksicht,a ten nos si priam ziada.

 7. Mišel hovorí:

  Ale to vobec neni zly napad urobit clanok venovany vztahu Jeleny a pospominat si preco vsetko sa to uz stihlo porozchadzat 😀 To by som si rada precitala a pobavila sa

Pridať komentár