Agentka Scullyová končí u FBI | Pikošky.sk
11 jan, 2018
Napísal/a | komentárov 8

Agentka Scullyová končí u FBI

Gillian Anderson sa rozhodla, že nastal čas skončiť.

To sa asi nebude mnohým fanúšikom seriálu Akty X páčiť, no musím sa priznať, že mne osobne je to dosť jedno. Seriál som totiž nikdy nevidela a ani to neplánujem. Oči som si zakrývala vždy už vtedy, keď naň bežali upútavky. Nezvládala som už ani Verte – neverte, takže toto by som fakt nedala. No je mi jasné, že tí odvážnejší, ktorí sa tešili z toho, že je ich obľúbený seriál späť, budú asi sklamaní. Aj keď ešte sa majú stále na čo tešiť, lebo posledná séria sa začala vysielať len 3. januára.

Gillian včera povedala pre The Hollywood Reporter: „Nastal čas zavesiť Scullyovú na klinec. Je čas. Skončila som s tým a to je celé. Rozhodla som sa tak ešte predtým, ako sme urobili predošlých 6 dielov, ale bola som zvedavá. Mala som pocit, že tých 6 dielov už bude koniec. Ale opäť sme sa do toho namočili a hrali tieto úžasné postavy. Myslím si, ako povedal aj tvorca šou Chris Carter, že tých 6 dielov bolo akoby sme sa opäť učili chodiť. Táto séria s desiatimi dielmi je už naspäť pri plnej sile. Nebola by som asi úplne šťastná, ak by tých predošlých 6 bol spôsob, ktorým by sme povedali zbohom.“

Toto oznámila len dva dni po tom, čo slávnostne odhalila svoju hviezdu na chodníku slávy v Hollywoode. Ceremónia sa konala v stredu a musím povedať, že som bola mierne zhrozená z toho, ako Gillian vyzerá. Vďaka svojmu novému krátkemu účesu a platinovej blond vyzerá tak asi o 20 rokov staršie, čo je celkom škoda. Pevne verím, že je to len kvôli nejakej filmovej úlohe a čoskoro sa vráti k svojmu pôvodnému výzoru, lebo tak je to fakt pekná ženská. A možno tomu celému nepomohli ani tie strašidelné šaty, ktoré mimochodom podľa DailyMailu stáli 2200€. Ani zadarmo, ďakujem.

Napísal/a dňa 11.1.2018. Pridané v Celebrity, Gillian Anderson, OMG!, štýl-neštýl.

 1. katey hovorí:

  mna skor stve ze odisla z American Gods

 2. Pocoyo hovorí:

  Minuly tyzden si dala tuto strasnu farbu a ostrihat
  Sa.inak vyzera skvelo a akty x boli moje

 3. moncika hovorí:

  Čierny ram si da ked je jemna blondinka?To ako jej mohli v tej optike predat, to nepochopim.

 4. Mijuš hovorí:

  Súhlasím s Moncika, hrubý čierny rám by mali zakázať platinovým blondínkam zo zákona.
  A staré Akty X boli mega.

 5. red kite hovorí:

  vyzera super, nevidim botox

 6. Alexalex hovorí:

  Čo? Ona odišla z American gods? A kto ju nahradí?

 7. Linda hovorí:

  Krásna žena, ale tá farba je hrôza…s tými šatami to vypadá, ako keby chcela odletieť na domovskú planétu a prispôsobila tomu v predstihu aj outfit.

 8. amerikano hovorí:

  very nice milf woman i can say 🙂

Pridať komentár