Idris Elba sa bude ženiť | Pikošky.sk
11 feb, 2018
Napísal/a | komentárov 13

Idris Elba sa bude ženiť

Do tretice všetko dobré?

Ak ste sa začudovali, koho si ide zobrať Idris za ženu, tak nie ste sami. Je to asi preto, že so svojou novou snúbenicou nie je až tak dlho. Teda, povráva sa, že sú spolu už od začiatku roka 2017, no vzťah priznali až na jeseň. Ide o 29 ročnú bývalú Miss Vancouveru – Sabrinu Dhowre. Idris pred ňou pokľakol v kine na pódiu po premietaní jeho nového filmu Yardie. A ona povedala áno. Z tohto momentu existuje dokonca aj video, ktoré nájdete pod fotkami.

Pridala som aj zopár sexošovských fotiek Idrisa a chcela som napísať, že týmto krokom zlámal srdcia zrejme mnohých svojich fanúšičok, no potom som sa v tom začala trocha hrabať, a mám skor obavy, aby so zlomeným srdcom neskončila práve Sabrina. Idris totiž len pred pár mesiacmi vyhlásil, že už sa nikdy neožení, keďže má za sebou už dva rozvody. Prvú manželku si vzal v roku 1999 a presťahovali sa spolu do New Yorku, kde plánoval Idris začať svoju kariéru. Nedarilo sa mu, pretože sa nevedel naučiť americký prízvuk, a zrejme z toho mal troška mindráky. Keď jeho žena v roku 2001 otehotnela, ich manželstvo to už neunieslo a Idris to skončil. O rok na to ich súd rozviedol. Idris potom stretol svoju druhú manželku. Po pár mesiacoch randenia sa vzali vo Vegas. Ona mala úspešnú právnickú firmu, jemu sa v kariére nedarilo, nevedel uniesť to, že ona zarába viac a podľa jej slov mu kamaráti hučali do hlavy, aby to skončil a našiel si radšej nejakú mladú sexy hviezdičku, že to bude pre jeho imidž lepšie. Idris teda poslúchol, po 6 týdžňoch manželstvo ukončil a len štyri mesiace po svadbe bolo manželstvo anulované. V roku 2016 absolvoval ďalší rozchod, keď opustil po troch rokoch svoju vtedy 28 ročnú priateľku a mamu ani nie dvojročného syna. Skeptik vo mne mi teda hovorí, že Sabrina by si mala dávať pozor, aby čoskoro neskončila ako slobodná mamička.

sexoš Idris

Napísal/a dňa 11.2.2018. Pridané v Celebrity, Idris Elba, Kto s kým, OMG!, sexoši, svadba.

 1. Anonym hovorí:

  fuha, tak po tych info ho uz nemam za takeho sexosa

 2. Vulgar hovorí:

  tak chlapík ma slusne skore.

 3. Micinka hovorí:

  vypočítavý hajzel 🤨
  a tá jeho pipka vyuerá skôr ako jeho dcéra

 4. Angela hovorí:

  Mne sa zatiaľ páčil (asi ako jediný g černoch na svete…) Infošky od blízkeho zdroja sú mi vždy ukradnuté, ale som jediná, komu sa zdá absolútne neromantické, až povrchné požiadať o ruku na verejnosti?! No stratil u mňa body riadne (ano, áno, viem si predstaviť, ako ho to trápi :-D)

 5. mira hovorí:

  hm, proste charakter. a fakt neviem co na nom vidite.

 6. poppy hovorí:

  ziarlim jak hovado…

 7. flegma hovorí:

  no pekny vtak, spravit decko a nechat tak…

 8. latina hovorí:

  No teda Kara 😀 pekne si nám ho zhnusila :DD

 9. ozruta hovorí:

  ale stále je to fešák a slušný herec

 10. soave hovorí:

  su aj horsie veci ako slobodna matka so stalym prijom z vysokych alimentov

 11. Lusiiiii hovorí:

  Vo filmoch super, inak nie.
  A suhlas so Soave, lepsie ako mat na krku niekoho, na koho sa nebude dat spolahnut.

 12. santen hovorí:

  Prosím vás, kto je to??? teraz sa cítim ako pologramotný človek, ale ja fakt netuším o koho ide????

 13. Lo-La hovorí:

  Ja tiez neviem o koho ide a ocividne som o nic neprisla

Pridať komentár