Keeping up with the Beckhams? | Pikošky.sk
11 feb, 2018
Napísal/a | komentárov 12

Keeping up with the Beckhams?

Preboha, len to nie. Ďalšiu celebritnú rodinnú reality šou už tento svet neunesie.

Rodina Beckhamovcov za sebou už jeden takýto pokus má. Vtedy išlo o reality šou Coming to America, v ktorej sa dokumentovalo ich sťahovanie do Ameriky. Ich britský humor ale ostal americkými divákmi nepochopený, a tak namiesto šiestich pol hodinových dielov to skončilo pri jednom hodinovom špeciále, ktorý mal tragickú sledovanosť. Teraz sa ale vynorili reči o tom, že momentálne vyjednávajú o svojej vlastnej rodinnej reality šou na štýl Kardashianiek s nikým iným ako s E!Entertainment, ktorí majú pod palcom aj KUWTK.

Podľa blízkeho zdroja vraj Victoria vždy chcela byť vnímaná pomaly až kráľovsky, no teraz by chcela svetu ukázať svoju hravú stránku. Vraj je presvedčená o tom, že táto šou by bola hit a presviedča o tom aj svoju rodinu. Našťastie to ale vyzerá tak, že ide len o kačicu, pretože jej hovorca vydal pred chvíľou nasledovné vyhlásenie: „Na tomto nie je nič pravdy. David a Victoria si vážia a chránia svoje súkromné životy doma mimo zrakov verejnosti a nikdy by nechceli takéto narušenie ich životov.“

A keď už sme pri popieraní, Victoria sa vyjadrila aj k Spice Girls a definitívne potvrdila, že žiadne koncerty ani turné sa už nikdy konať nebudú. Po tomto ma teda oficiálne prestáva zaujímať čokoľvek, na čom momentálne ako skupina opäť pracujú.

Ak by to predsa len bola pravda, pozerali by ste?

 1. akademik ján hovorí:

  Páči sa mi, že Victoria nechce spievať.

 2. Monym651 hovorí:

  Nepozerala by som to, lebo by to bola nuda

 3. Lu hovorí:

  Ten ich posledný syn, myslím Cruz sa volá, vyzerá už 10 rokov tak isto. Akoby vôbec nerástol. Tá malá ho o chvíľu prerastie.
  Inak ich mám rada. Aj Victoria mi je dosť sympatická.

 4. zidana hovorí:

  hej mne sa to tiez paci 😀 a inak su velmi velmi pekni sympaticki vsetci do jedneho a ta mala na konci <3

 5. ozruta hovorí:

  Victoria sa výborne oblieka, má vkus, štýl … ale ináč mi je ukradnutá, takže nesledovala by som.

 6. Katka hovorí:

  Ja naozaj nechápem, preco to vobec dovolia, aby súčasťou reality show boli deti. Ved to je uplne psycho. Co potom z tych deti vyrastie? Deti su strasne ovplyvnitelne a citlivé. A debilni rodičia ich kvôli prachom ťahajú pred kameru a poseru im cely zivot

 7. malyslonik hovorí:

  Oni sú takí sympaťáci. Všetci do jedného. A akosi nerozumiem tomu rozhorčeniu ohľadom Spice Girls. Myslím si, že Victoria je už niekde úplne inde a vzhľadom k tomu, že spievať nevie, je jej rozhodnutie úplne normálne. Spajsky sú minulosť a hoci som ich mala rada, dúfam že aj minulosťou ostanú.

 8. Janaki hovorí:

  Jezisko ten ich stredný syn je prekrásny. Umieram z neho.

 9. Anahopi hovorí:

  Romeo,druhý v poradí,ten sa im vydaril úplne že najviac

 10. Cicamica hovorí:

  Najstarsi syn vyzera ako bacil zaskodnik zo serialu Bol raz jeden zivot

 11. Anahopi hovorí:

  Romeo,druhý v poradí,ten sa im vydaril že úplne najviac.

 12. Gwenllyn hovorí:

  Cicamica: no umrela som- ze bacil z Bol raz jeden zivot😂😂😂ale je to tak😂😂😂😂

Pridať komentár