Jennifer už nie je sama | Pikošky.sk
14 feb, 2018
Napísal/a | komentárov 8

Jennifer už nie je sama

Vyzerá to tak, že sa pohla ďalej.

Hoci som si kedysi o Jen myslela, že sa nikdy nepoučí a skončí v začarovanom kruhu zachraňovania svojho už aj tak dávno rozpadnutého manželstva, prekvapila ma a požiadala o rozvod. Ben už aj tak zasvätil svoj penis a závislosť od alkoholu inej. Hoci Ben pendloval medzi Jen a deťmi a svojou štetkou milenkou Lindsay, po jej boku sa neobjavoval žiadny chlap. Prečo by aj. Treba si dať aj pauzu, nie hneď skočiť zo vzťahu do vzťahu. Ben nečakal ani na to a s Lindsay si začal ešte počas manželstva s Jen. Narozdiel od neho, Jennifer má aj trošku rozumu a tak si nejaký čas počkala. A vyzerá to tak, že sa vyplatilo. Najnovšie Ignácove fotky, na ktorých sa drží za rameno s neznámym chlapom, tomu nasvedčujú. Ja jej to prajem a držím jej palce, nech je lepší ako Ben. Nový chlap má šťastie, latka nie je nastavená príliš vysoko.

Jen sa s Benom stále delí o starostlivosť o deti.

 1. Septicflesh hovorí:

  Maník vyzera ako Martin Korbelič ten náš svk kuchar 😀

 2. red kite hovorí:

  Ben č. 2

 3. Monym651 hovorí:

  Sympaticky chlap. Dost je podobny Benovi, dufam,ze len vyzorovo

 4. zuzqa hovorí:

  Septicflesh, to presne aj mne napadlo 🙂

 5. poppy hovorí:

  dovolim si vyjadrit pochybnosti o tomto panovi…

 6. Pôsobí jak nejaký úchyl. Ano, z tých pár fotiek.

 7. Oreo hovorí:

  A z tych fotiek podla mna absolutne o nic nejde akoze kazdy znamy alebo kamarat ta moze chytit okolo ramien ked kecate pri kave takze myslim ze je predcasne ho hodnotit ako jej boyfrienda.

 8. N. hovorí:

  Lilinka, zo začiatku mi nesedel tvoj štýl písania ani humor (neber to prosím osobne, každý máme vlastný a na rozdiel od niektorých „čitateľov“ sa nebudem biť do pŕs, že môj názor je ten správny), ale posledné články sú super, len tak ďalej 😀

Pridať komentár