Veselá dvojica | Pikošky.sk
22 feb, 2018

Veselá dvojica

Kto sa to tam schováva?

Tu asi nejaké nápovedy nemajú zmysel, keďže dotyčnú je viac počuť, ako vidieť v bulvári. Je to speváčka Lorde, ktorá podozrivo rýchlo nahradila Lenu Dunham po rozchode s jej frajerom Jackom Antonoffom. Pardon, obaja popierajú, že spolu niečo majú, ale ja im to ani trochu neverím.

Lena a Jack boli spolu 5 rokov, no potom sa objavila 21 ročná Lorde. Jack s ňou začal spolupracovať na jej novom albume a asi sa do nej v štúdiu zahľadel natoľko, že sa rozhodol pustiť Lenu k vode. Ale možno mu krivdím, s Lenou mali problémy už dlho a do Lorde sa úprimne zaľúbil. Vyzerá s ňou byť šťastný a ona sa od neho tiež nevedela odtrhnúť na prechádzke v jej rodnom Aucklande na Novom Zélande. Tak uvidíme, či im to vyjde, alebo či sú vlastne naozaj spolu.

 

Napísal/a dňa 22.2.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Lena Dunham, Lorde, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. moncika hovorí:

  Preboha tento outfit???

 2. Och Bozinku, hrozne je ohaknuta.

 3. Veee hovorí:

  darmo má 21, keď vyzerá na 40.

 4. Veru,vyzerá o dosť staršie a nejako pribrala;chlapík vyzerá,že chce byť silou-mocou zvláštny…aj výberom partneriek

 5. evibala hovorí:

  to sú časy dnes. zrelé ženy vyzerajú ako dievčatká a soplane ako vyžité štyridsiatnice.

 6. Súhlas Evibala,tiež ma to prvé napadlo..

 7. ppp hovorí:

  bože prečo sme tak ťažko pozadu v tejto komentujucej sekcii. za to že nema obtiahnute rifle, štekle a nejake tričko s vystrihom, alebo niečo viac „ženske“ tak je hneď zle ohaknuta? ach

 8. Moznost komentu je tu na to, aby citajuci mohli okomentovat clanok, osoby v clanku. Nie aby komentovali komentare- ano je strasne,strasne, strasne ohaknuta, jak bezdomovec!

 9. Anonym hovorí:

  ja som myslela ze po Lene si prilepsil, no teraz o tom uz nie som presvedcena

 10. poppy hovorí:

  nasli sa…

 11. loppo hovorí:

  oou ja ani neviem,tie fotky ma zarazili

 12. akademik ján hovorí:

  Ale nooo, že sa nehanbíte! Nikdy, nikdy nekritizujte „mámvpičioutfit“, lebo príde na psa mráz ☝😀 vyzerajú uvoľnene a radostne a to je luxus, nie kŕčovito vystajlované outfity…aj tak je na ženy vyvíjaný veľký tlak, čo sa týka výzoru, tak treba rovnováhu nastoliť, a sem-tam si „uhnúť“.

 13. Ellie hovorí:

  a ja som ho kupodivu spoznala z uvodnej fotky, tak som vedela že je to Lorde 😀 😀 vyzerajú štastne…a on vyzerá riadne mlado 🙂

 14. vočko hovorí:

  tie nohavice su hroza, nemusi byt za modelocku, ale preco ignorovat estetiku? ale inak ma uz presla zlost (ze ako prebrala druhej chlapa) 😀 nech sa im dari

 15. Mne to oblečenie nevadí,sama nosím pohodlné veci,v čom sa cítim dobre a vystihuje ma,nie čo diktuje móda;ale základ je,aby to sedelo s typom osobnosti aj postavy-jemu sa to nehodí a jej by stačilo ak by tie nohavice boli voľné“plantavé“a nevyhrnuté-v podobných čo má teraz vyzerala napr.Gigi super..

 16. KráskaDňa hovorí:

  Otrasný americký týpek s dohabanym strasidlom

 17. grg hovorí:

  tak skareda je

Pridať komentár