Doutzen Kroes pricestovala z budúcnosti | Pikošky.sk
24 feb, 2018
Napísal/a | komentárov 9

Doutzen Kroes pricestovala z budúcnosti

A namierila si to rovno na Fashion Week do Londýna.

Tento týždeň sa v Londýne konal Fashion Week a nechýbala na ňom už piaty rok akcia s názvom Fabulous Fund Fair. Jej organizátorkou je Natalia Vodianova, ktorej sa na akcii podarilo vyzbierať pre svoju Naked Heart Foundation až 2,3 milióna libier. Téma bola intergalaktická a vesmírna, a tak tomu zodpovedali aj odevy zúčastnených – prinajmenšom Doutzen Kroes.

Táto bývalá anjelica totiž fakt vyzerala, akoby práve pricestovala z budúcnosti, v ktorej je už obyvateľom inej planéty po tom, čo ľudia museli opustiť Zem. Netrúfam si ani odhadnúť, z akého materiálu bol jej červený lesklý oblečok vyrobený, ale vyzerá celkom plastovo a nepohodlne. Doutzen je ale kočka a pristalo jej to aj v takejto kravine. Alebo nie? Čo myslíte? Jééé či blééé?

Napísal/a dňa 24.2.2018. Pridané v Celebrity, Doutzen Kroes, modelky, štýl-neštýl.

 1. J hovorí:

  Každý rok túto akciu organizuje Natalia, nie iba tento rok. Kedže ona je zakladateľkou Naked Heart Foundation

 2. Doutzen mám veľmi rada,pre mňa je najkrajšia,najfotogenickejšia modelka-môže mať aj vreco na sebe..a v reklamách je úžasná..

 3. Anonym hovorí:

  Neskutocne pekny ksicht

 4. prinzesz hovorí:

  veru, krasna zienka.. nadherna tvar.. hlavne ked som teraz videla tvar mladej „Cindy“ ten trojuholnik… toto je ako ocista mojich oci..

 5. Fleur hovorí:

  Krásne žieňa až sa mi nechce veriť, že sa to narodilo v Holandsku

 6. Cicamica hovorí:

  Na toho pastelkovo ruzoveho gulickaca sa nechyta ani so svojim cervenym vrecom

 7. Sis hovorí:

  …no po fotke s tým guľkáčom nebude nikto riešiť jej outfit… 😀

 8. Blueberry hovorí:

  Ved v Holandsku su pekne zeny, myslim tie vysoke blondinky s peknymi nosami. Je pekna, ale tu vyzera taka nefotogenicka, ako keby si uvedomele natahovala tvar( viete co myslim? Ja si viem takto natiahnut tvar bez toho aby som sa jej chytala, haha)

 9. Vieme čo myslíš Blueberry☺ale asi to patrí k tej vesmírnej téme..ona je dokonalá,škoda že nešíri svoje gény s európskym/škandinávskym typom..ale tak detičky majú pekné..

Pridať komentár