Jane Seymour v Playboyi | Pikošky.sk
26 feb, 2018
Napísal/a | komentárov 16

Jane Seymour v Playboyi

67 ročná a krásna.

Jane Seymour sa po rokoch vrátila na stránky magazínu Playboy. Žiadne nevkusné polonahé fotenie ale nemusíte čakať. Fotky sa celkom podarili, akurát sa mi nepáči tých pár s rozmazaným filtrom. Zakaždým si pretriem oči, či náhodou neslepnem. Jane pre magazín prezradila, že teraz sa cíti omnoho viac sexy ako za mlada a že jej je dobre vo svojej koži. A aj preto si nezačala vylepšovať tvár plastikami, botoxom a výplňami. Vždy, keď vidí jej poupravovaných známych, ktorí sa už na seba ani nepodobajú, si uvedomí, že ona sa na seba podobať stále chce. A aj sa jej to darí. Jane je dôkazom toho, že na vráskach nie je vôbec nič škaredé a radšej mať na tvári pár vrások, ako vyzerať ako nafúknutá zakonzervovaná múmia, ktorá nemôže hýbať tvárou. Radšej zopár vrások, ale stále sa na seba podobať. Znie to síce ako taký feministický žvást, za čo sa ospravedlňujem, ale je to pravda.

…o tom, že teraz sa cíti viac sexy:

„Cítim sa omnoho viac sexy než kedykoľvek predtým, keď som bola mladá. Vtedy som si myslela: Preboha, mám byť sexy, ale čo to vôbec znamená? Keď žijete tak dlho ako ja, prichádza s tým obrovská sloboda. Ako zvykol hovorievať môj otec: je mi v mojej koži dobre.“

…o tom, že neholduje operáciám ani botoxu:

„Nebola som na žiadnej operácii ani na žiadnych injekciách, nič z toho som neurobila. Takže stále vyzerám ako ja. Každý deň cítim pokušenie, ale potom sa pozriem na ľudí, ktorých poznám, a zistím, že ich kvôli tomu nespoznávam. Takže ostávam svojím autentickým ja. Je to pre mňa dôležité.“ 

…o tom, že sa ju v roku 1972 pokúsil zneužiť producent:

„Posadil ma do auta a povedal: ´Ak sa niekto dozvie, že si tu niekedy bola, ak niekedy niekomu niečo povieš, garantujem ti, že už nikdy si na tejto planéte nenájdeš prácu…´A mal moc urobiť to. Utiekla som do taxíka, uplakaná a vystrašená.“ Na druhý deň jej volal jej agent a pýtal sa, či sa stretla s týmto producentom. Keď zaklamala a povedala nie, vydýchol si od úľavy a povedal, že je to len dobre, lebo má celkom nepeknú reputáciu.

…o tom, že ju balia tridsiatnici:

„Len im poviem: ´Och, dokelu, možno v inom živote.´ Veľmi mi to lichotí. Obyčajne je už človek v takomto veku pomaly neviditeľný! Nesnažím sa nikomu nič dokazovať. Keď je človek mladší, len sa snaží upútať pozornosť. A ja sa o to už teraz nesnažím.“

Jane v bežnom živote

Napísal/a dňa 26.2.2018. Pridané v Celebrity, Jane Seymour, sexice, štýl-neštýl.

 1. prinzesz hovorí:

  ja si hovorim, ze kto to je a potom mi to doslo, vsak doktorka Quinova 😀 vyzera super, suhlasim s tym ze tie rozmazane fotos su na prd lebo aj ja som zaostrovala ako diva a nic.. a teda medzi nami dievcatami a chlapcami, zuby urobene ma.. a ktovie ci este nie nieco malo.. podoba sa na seba to ano, aj ked na druhej foto zdola som ju spoznala len podla oci tak neviem..

 2. Teris hovorí:

  Zmluva s diablom? Vyzera perfektne. Aj keby mala neviem co urobene, je to stale ona a vysledok je na 1 s *. V skoro sedemdesiatke, klobucik.

 3. flegma hovorí:

  neprechovavam k nej nejake velke sympatie, ale fakt vyzera dobre, zeby aj mne pomohla ofina? 😀

 4. agatha hovorí:

  Tolko sa ja ani nedozijem!😀

 5. sunny hovorí:

  ale prosím vás..ja týmto „Halyvúdkam“ neverím ani nos medzi očami..

 6. Dana hovorí:

  určite niečo má urobené, ale s citom a umiernene, ako Jane Fonda, takže jej to len pomohlo, narozdiel od takej Nicole Kidman a spol.

 7. Juliette hovorí:

  Tie rozmazané majú evokovať retro 70 te roky :).. A vyzerá super !

 8. Angela hovorí:

  Ale no tak, však o nej je známe, že v mladosti podstúpila operáciu pŕs, priznala to minimálne 10 rokov dozadu, že má umelé… Ale inak krásna, tvár super, postava tiež.

 9. llauoykcuf hovorí:

  zuby sa nerataju? 🙁

 10. Lalila hovorí:

  Zuby mám spravené aj ja, úplne bežný zákrok, nie?

 11. Na svoj vek vyzerá dobre..ale priznajme si,je to tým že za mlada nebola krásavica,takže na nej nevidno taký markantný rozdiel ako u tých kočiek,ktoré sa nedokážu zo starnutím zmieriť a potom je pre nás ten vizuálny rozdiel šokom..

 12. Sis hovorí:

  Ale ako vážne sa tu budeme tváriť, že na 67 vlastne nevyzerá nijako extra dobre???

 13. Nicole hovorí:

  Vyzerá božsky a keď aj má niečo urobené čo si myslím, že má tak to má očividne urobené s mierou a citom. Aj v hlave vyzerá, že to má v poriadku podľa tých vyjadrení. Ak ja budem v jej veku vyzerať aspoň z polovice takto dobre tak budem šťastná žena.

 14. michalka hovorí:

  aaa tak dufam, ze si ten casopis kupia spon ti tridsiatnici co ju balia. tag urciteee.. 😀

 15. Dana hovorí:

  SIS: povedal niekto niečo také? ja čítam len pozitívne komentáre, kde vidíš kritiku?

 16. red kite hovorí:

  super, tiež chcem byť pred 70v Playboyi

Pridať komentár