Nick Gordon zmlátil svoju frajerku | Pikošky.sk
13 mar, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Nick Gordon zmlátil svoju frajerku

Zase.

Neubehol ani rok a Nick Gordon skončil opäť za mrežami. Od júna minulého roka mu očividne narástla brada a niekto mu veľmi zákerne vytrhal obočie. Vtedy skončil na polícii, lebo svoju priateľku Lauru napadol a väznil doma. Fotky jej zranení vtedy hovorili za všetko. Laura je ale zrejme jednoduchá dušička, ktorá je určite presvedčená o tom, že ju bije z lásky. Alebo sa len nechala Nickom presvedčiť o tom, že za všetko môže ona. Trestné oznámenie na neho totiž stiahla a netrvalo dlho, kým boli opäť spolu. Dokonca spolu natočili aj rozhovor o tomto incidente (na konci článku).

Bez polície v pätách to ale nie je taká sranda, a tak jej Nick opäť vyťal pár výchovných. Za domáce násilie ho zatkli v sobotu na Floride a je obvinený z opakovaného ťahania za vlasy a udierania Laury. Toto sa stalo po tom, čo ho Laura vyzdvihla o jednej v noci v bare a odviezla ho domov. Nick sa obhajuje tým, že Laura mu roztrhala tričko a hodila po ňom fľašu, a on len chcel, aby odišla. Tak jej asi šupol pár päsťoviek do úst, keďže podľa polície mala Laura opuchnuté a zakrvavené ústa. Asi jej ale z hlavy vytĺkol všetok mozog, pretože nielenže odmietla lekárske ošetrenie, ale odmietla aj podať trestné oznámenie. Hádam sa dievča preberie skôr, než skončí ako Bobbi Kristina…

Spoločný rozhovor po prvom incidente. Ponaučenie dnešného dňa pre všetky ženy: presne takéto sprosté nikdy nebuďte.

Napísal/a dňa 13.3.2018. Pridané v Bobbi Kristina, Celebrity, Kto s kým, OMG!.

 1. Micinka hovorí:

  Smejem sa na tom obočím 😁 😁 😁

 2. Aj ja sa smejem na tom oboci 😀 A neviem no… na mna ona posobi z vyrazu tvare ako keby bola nejaka zaostala, a tak si ju on manipuluje ako on chce a ona tomu len chuda nerozumie alebo je len rada ze niekoho ma, alebo z neho uz uplne vytlceny mozog ma ozaj.

 3. Em hovorí:

  To obočie mu vytrhala ona, tak ju zato zbil. Ine vysvetlenie nevidím.

 4. Teris hovorí:

  Po prvej fotke som sa posesuvala pod stol a stale tu som. To obocie! :))))))))))))))))))

 5. gertrudo hovorí:

  Kto to vlastne su?
  Ale tak ked chce baba skoncit v truhle je to jej rozhodnutie.

 6. kara hovorí:

  Gertrudo, Nick Gordon je adoptivny syn Whitney Houston, snubenec jej nebohej dcery a zrejme ten, kto jej pomohol do hrobu.

 7. On je hovädo a ona je zúfalá..

Pridať komentár