Adam Levine predal dom | Pikošky.sk
26 mar, 2018

Adam Levine predal dom

A slušne na ňom zarobil.

Adam je veru podnikavý chlap. Svoj staromládenecký dom v Beverly Hills, ktorý kúpil v roku 2012 za 4.8 milióna dolárov, sa mu podarilo predať za 14 miliónov. Slušne zarobených necelých desať mega.

Tento krásny domček má 5 spální, 7 kúpeľní, domáce kino, knižnicu, posilku a bazén, ktorý je úplne nový. Interiér navrhol Adamovi známy bytový dizajnér Mark Haddawy a odviedol dobrú prácu. Byt je vďaka viacerým preskleným stenám plný svetla, strešné trámy v obývačke ho zútuľňujú a celkovo pôsobí dom veľmi príjemne a sviežo. Brala by som ho, škoda, že už sa predal…

 

Napísal/a dňa 26.3.2018. Pridané v Adam Levine, Celebrity, domy celebrít, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. eSa hovorí:

  Toto jedno mi vysvetlite, načo je v kine okno? Aby na plátno svietilo?

 2. Dana hovorí:

  tá veľká obývačka vyzerá ako telocvična, do ktorej hodili pár kusov nábytku, neútulné až hrôza, kino fajn (to okno mu tiež vyklalo oči), bazén super, ale zvyšok nič moc

 3. Dana hovorí:

  a ešte jedna vec – celebrity kupujú a predávajú domy tuším len kvôli tomu, aby na tom zarobili

 4. Anonym hovorí:

  ideálny dom na žúrovanie

 5. eSa,aby mohli kukučkovať aj susedia ktorých nepozvali..😊ináč tá hala mi pripomína povaly a tie sklenné zaťahovacie tabule tiež nemusím;ale bazén sa mi páči..

 6. Angela hovorí:

  Tá obývačka je úplne strašná. Hotová stajňa. Okno v kine mi nevadí, však už dávno nempremietajú na plátno. Zato tie čisto sklenené steny v spálni, no neviem, ako by som zaspávala. Za mňa slabota.

 7. flegma hovorí:

  cumim nato, ze co mi ta obyvacka pripomina a Dana to trafila, telocvicna ako vysita… z tej kuchyne by som asi dostala depresiu a co by ma zaujimalo, ako sa vysava henten hunaty koberec?

 8. Aurora hovorí:

  Smejem sa z tych komentov 😀

 9. Pripomina mi to nejake stredisko, centrum…Niecoho? Ale zadarmenko by som si tam vedela predstavit byt 🙂

 10. Cicamica hovorí:

  Jednym slovom…otrasne

Pridať komentár