Sexica Heidi Klum | Pikošky.sk
30 mar, 2018
Napísal/a | komentárov 9

Sexica Heidi Klum

Pre magazín Maxim.

O Heidi je všeobecne známe, že nemá žiaden problém s nahotou a že sa rada cíti sexy. V zásade mi to v jej prípade vôbec nevadí. Je predsa modelka, nemá žiadne poburujúce fotky a má skvelú postavu, tak prečo by sa za ňu mala hanbiť? Ale potom si spomeniem, že je matkou štyroch detí a príde mi ich trošku ľúto, keď si predstavím, ako im spolužiaci v škole mávajú pred očami časopisom s ich polonahou mamou.

Najnovšie si budú môcť kúpiť časopis Maxim, pre ktorý Heidi pózuje aj hore bez. Usmieva sa na nás aj z titulky ich letného vydania a bradavky má zakryté len končekmi svojich vlasov. Stavím sa, že prvé vydanie venuje aj s podpisom svojmu novému nemeckému frajerovi. Ten sa tomu isto poteší viac ako jej deti.

 

 1. Pacik hovorí:

  meh, vidim viac fotosopu ako vidim heidi

 2. Lulu hovorí:

  Je tam krasna 🙂 inak nechapem tieto vase moralisticke kecy o chudatkach detoch…mama je modelka tak foti, nie je sa za co hanbit.

 3. Fesi hovorí:

  Cim starsia tym sa viacej pretrca, asi takto bojuje proti negativnym pocitom zo starnutia, ze “hej kuknite ako skvele vyzeram (vobec nie som este stara a ako prva na svete som ojebala cas)”

 4. Cupcake hovorí:

  Mne sa pacia iba tie posledne, kde ich je 6…tam nie je taka lacna ale svieza a to je sexy

 5. Mia hovorí:

  Je málo celebrít, ktoré sú mi tak nesympatické do tváre ako ona, ale postavu ma super

 6. Na svoj vek a po 4 deťoch vyzerá ozaj dobre a musím uznať,že je fotogenická,no aj tak sa mi páčia najviac tie posledné-6 spolu..

 7. Zafira hovorí:

  typicka skareda nemka…..

 8. red kite hovorí:

  hej ksicht nic moc, ale fotky sú po dlhej dobe pozeratelné

 9. Cicamica hovorí:

  Ceruzkovy nos…to je jedine, co si na nej vzdy vsimnem

Pridať komentár