Ďalší rozchod | Pikošky.sk
2 apr, 2018
Napísal/a | komentáre 4

Ďalší rozchod

Ruby Rose je opäť slobodná.

Ruby sa skrátka v láske nejako nedarí. Alebo ju možno každá jej frajerka rýchlo omrzí. Alebo sa s ňou možno nedá vydržať. Netuším, čo je za tým, ale jej troje zrušené zásnuby a nespočetné množstvo rozchodov hovorí samo za seba. Koncom roka 2016 si opäť začala so svojou bývalou frajerkou – speváčkou Jessicou Origliasso z kapely The Veronicas. Tieto dve spolu chodili už v roku 2008, potom boli údajne celé roky dobrými kamoškami, až sa do seba opäť zaľúbili. Pred rokom už hľadali aj spoločné bývanie a začiatkom roka sa spolu premávali v uliciach po Rubynej operácii, no teraz už je aj tejto veľkej láske koniec.

Ruby ich rozchod oznámila na svojich sociálnych sieťach, kam včera napísala: „Posledné dva roky som svoj život zdieľala s úžasným človekom. Kvôli tomu sa cítim veľmi požehnaná. Rozchody sú pre ľudí, ktorých sa týkajú, vždy náročné, no neostáva mi iné, než byť vďačná za všetko, čo sme spolu zažili. S ťažkým srdcom vám oznamujeme, že Jess a ja sme sa pred pár mesiacmi rozišli. Stále sa veľmi ľúbime a vždy ju budem podporovať a stáť za ňou.“ Vzhľadom na včerajší dátum ešte musela neskôr objasniť, že nejde iba o žart a že by nikdy nepoužila niečo takéto osobné na to, aby si z ľudí vystrelila.

bejvávalo

v roku 2008

Napísal/a dňa 2.4.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, OMG!, rozchody, Ruby Rose.

  1. Ali hovorí:

    prečo vsetky celebrity pouzivaju to slovo pozehnana/blessed 😀 uz mi to ide na nervy

  2. Cicamica hovorí:

    som požehnaná, že sa na to nemusím pozerať viac ako je nutné a idem čítať druhú pikošku 🙂

  3. Bože,jej a podobným by tak prospelo hodiť ju do ozaj reálneho života,aby sa konečne naučili zdravo použiť formulu-„s ťažkým srdcom vám oznamujeme“

  4. poppy hovorí:

    ich mesacny nakup do kuchyne-3 listy ladoveho salatu …

Pridať komentár