Panovníčka Beyoncé | Pikošky.sk
15 apr, 2018
Napísal/a | komentárov 15

Panovníčka Beyoncé

Ovládla Coachellu.

Festival Coachella, na ktorom je viac celebrít pod pódiom než na ňom, je už opäť v plnom prúde. Možno si ešte pamätáte, že Beyoncé tam mala vystupovať už minulý rok, no nakoniec jej tieto plány prekazilo tehotenstvo s dvojičkami. Jej sobotňajšie vystúpenie teda malo vynahradiť to minuloročné zrušené všetkým, ktorí sa na neho tešili. Bey opäť ukázala, že je asi naozaj presvedčená o tom, že je panovníčka tohto sveta, vzhľadom na odev a štýl, v akom svoj koncert započala.

Koncert trval dve hodiny a zostrih naj momentov nájdete dole vo videu. Začala s pesničkou Formation, zaznelo aj Drunk in Love, Run the World, ale aj Lose My Breath, Independent Woman a Say My Name, keďže sa na pódiu objavili aj Kelly a Michelle. Na pódiu nechýbal ani neverný Jay-Z, s ktorým si zaspievali Crazy in Love. A aj keď to má Bey v hlavičke ako človek asi trocha pomotané a myslí si, že je nejaká nesmrteľná bohyňa, bez hanby sa priznávam, že by som si takýto koncert veru kukla aj naživo.

Napísal/a dňa 15.4.2018. Pridané v Beyonce, Celebrity, Kelly Rowland, Michelle Williams, OMG!, Parochne, štýl-neštýl.

 1. poppy hovorí:

  jj,all seeing eye,my vieme,u bitch…

 2. ziraffa hovorí:

  ok, asi sa prestanem hanbiť za svoje nohy, keď vidím že toto môže nosiť kraťase a všetci to žerú

 3. KráskaDňa hovorí:

  😂😂😂

 4. Lu hovorí:

  Prosím vás, neviete niekto, kde si to na nete môžem pozrieť celé?

 5. Lulu hovorí:

  A tie tlste nozicky natrepane v picorekzach…

 6. Luucisha hovorí:

  ..tak stehná by som už mala ako ona…už len tie prachy,len tie prachy

 7. malyslonik hovorí:

  Tanečníci všetci čierni, veď ako inak, Bey. V tej žene je toľko agresivity, zatrpknutosti a rasizmu ako v klane K plastu.

 8. Mimi hovorí:

  A ja by som zase na ten koncert nešla, ani keby mi za to zaplatili.

 9. Nechcela by som byť v jej šatni,keď sa prezúvala..1.obuv-plastové návleky na dáždnik,2.obuv-domáca výroba odháňačov vtáctva pod strechou,3.obuv-sado-maso latex..spievať vie,isto vie urobiť aj šou,ale umelkyňa pre mňa nie je…a stavím sa,že závidí Kelly a Michelle tie postavičky..

 10. Fff hovorí:

  Hra sa na taku nedotknutelnu a uzasnu, ze to podla mna uz nikoho nezaujima a zeru ju uz len amici

 11. miragia hovorí:

  Na konkurzoch na jej „křoví“ zrejme vyberajú podľa hmotnosti.

 12. Teris hovorí:

  Tak na hentu kravu uz mam celkom silnu alergiu.

 13. janie hovorí:

  Boze moj, kde je ta krasna, prirodzena Beyonce z cias I Am Sasha Fierce.. ta jej teatralnost je uz naozaj smiesna. Naco jej je ta trapna „koruna“ na hlave? A co tie lacne slapkovske outfity, preco? A ano, este si zaspievajme Crazy in Love s kuxxxnikom Jay-Zm, lebo on ju tak nesmierne miluje ze ju podvadza so vsetkym co sa hybe. A tak som ju mala kedysi rada 🙁

 14. Lennie hovorí:

  Je mi luto Bey, ze sa nechala ovplyvnit tym degesom… Z krasnej, talentovanej zenskej je jedna namyslena, zatrpknuta koza 🙁

Pridať komentár