Stretko po dvadsiatich rokoch | Pikošky.sk
15 apr, 2018
Napísal/a | komentárov 13

Stretko po dvadsiatich rokoch

Kim sa vybrala na stretko zo strednej školy.

Ako ten čas letí, ani som si neuvedomila, že našej Kimike už pomaly tiahne na štyridsiatku. Ale len pomaly, tento rok oslávi 38. narodeniny. Odkedy ukončila strednú školu už ubehlo 20 rokov a pri tejto príležitosti jej spolužiaci zorganizovali stretko. Sú asi celkom šikovní, nám sa totiž nepodarilo zorganizovať ani to po piatich rokov. Nejako sme na to všetci zabudli. Ale žily mi to veľmi netrhá, lebo takéto stretká nepatria k mojim obľúbeným.

Kim má ale na ne asi iný názor, keďže sa rozhodla zúčastniť sa aj napriek tomu, že je dnes z nej už veľká celebrita a že ich rodina momentálne zapĺňa bulvárne stránky ďalším škandálom. Spolužiaci ju zrejme spoznali aj napriek vylepšenému ksichtu, keďže sa s ňou veselo fotili. K hlave pripla príčesky, obliekla si čudesné košeľové šaty (ktoré ešte vzhľadom na to, do čoho je schopná sa zrichtovať, boli celkom fajn), doladila miniatúrnou kabeločkou, aké boli in, keď som ja chodila na základku (asi s Karolom po vrátení trendu malých slnečných okuliarov vracajú aj tento trend) a všetko to zakončila desivými gumenými priesvitnými lodičkami, ktoré vyhrávajú titul najohavnejších topánok pod slnkom.

Kim na strednej

Napísal/a dňa 15.4.2018. Pridané v Celebrity, Kim Kardashian, štýl-neštýl, v priebehu rokov.

 1. Chilly hovorí:

  Telefony uz pomaly budu velke ako atlas Zeme, tak treba urobit kabelku, do ktorej sa nezmesti ani vacsi tampon. Na druhej strane sa tym aspon eliminuju selficka…hmmm, no mozno nie su nakoniec take zle. V kazdom pripade, saty pekne, aj ked ako vzdy cecky ven, davam tomu 6 zaparenych spuchnutych prstikov z 10.

 2. Tindis hovorí:

  Jedno jej treba uznať, vie sa kua tváriť…

 3. malyslonik hovorí:

  Muselo to byť celkom funny. Najmä pre tie normál ženské, čo má na nižších foto. A teraz moje postrehy: 1. Spočiatku som si myslela, že na úvodnej foto s ňou je Orviská (WTF?) 2. Do tej kabeločky dá max tampónik, ale neviem, či aj jej vyhovujúcej veľkosti.

 4. Fff hovorí:

  Dpc to je kabelka 😀 na prvej foto so spoluziackami ako zo zleho porna…

 5. danka hovorí:

  vyzerá dobre, raz darmo. čo sa týka topánok, mne sa páčia a nemyslím si, že by mala z toho plesne a podobne.určite sú tie boty dosť drahé, bud vyrobené z prírodných materiálov ako juka kukurica či podobne, alebo navoňané, tak ako to predáva jedna značka v česku

 6. V tých košeľových šatách náhodou vyzerá super..a keďže stratila kľúč od šatne kabeliek a topánok,kabelečku si požičala od dcéry a na nohy navliekla plastové sáčky…a neviem či nebudem žiadať od Kanyeho podiel zo zisku,lebo takto nosím sáčky na nohách už 20r…pri šľapaní kapusty-ináč tá pani v červenom by neviem čo dala za to,aby s ňou bola Kim v kontakte..

 7. flegma hovorí:
 8. Ivet hovorí:

  šaty ok, kabelka otras a tie topanky no musi to byť desny pohľad vidieť spučene prsty v topanke

  btw to bola dievčenska trieda?

 9. Aurora hovorí:

  Tá v červenom je ako jej tieň 😀

 10. Teris hovorí:

  Ta prva fotka, to je ako z lacneho latina porna ci co.

 11. Ernestina hovorí:

  To chodila na strednu stetkovsku, ci co?

 12. Luce hovorí:

  @Ivet, nemyslím si, že dievčenská trieda, najskôr asi dievčenská celá škola. Na poslednej foto je socha Panny Márie škola sa volá Marymount, asi si tipnem správne, keď napíšem, že je to katolícka škola. U nás sú katolícke (cirkevné) školy zmiešané, ale za tie roky, čo browsujem americký internet som dospela k záveru, že tie u nich sú delené.

 13. Lills hovorí:

  Ta v cervenom ako si drzi saty, aby jej bolo vidno ritku 😀

Pridať komentár