DJ Avicii už je v hviezdnom nebi | Pikošky.sk
20 apr, 2018

DJ Avicii už je v hviezdnom nebi

Zomrel vo veku 28 rokov.

Tak toto je veľmi smutná správa. Dnes poobede nás v Ománe opustil švédsky DJ, producent a umelec Avicii. Oficiálne vyhlásenie o jeho smrti poskytol médiám jeho právny zástupca a zároveň v mene zničenej rodiny požiadal o rešpektovanie ich súkromia a odmietol podať ďalšie vyhlásenia.

Príčina smrti len 28 ročného Tima Berglinga teda nie je známa. Pred pár rokmi mal však vážne zdravotné problémy – najskôr akútny zápal pankreasu a neskôr mu v roku 2014 vyoperovali žlčník a slepé črevo. Musel kvôli tomu zrušiť niekoľko vystúpení a v roku 2016 svojim fanúšikom prostredníctvom Facebooku oznámil, že ako Avicii so živými vystúpeniami končí, no hudbe sa bude venovať aj naďalej. Je veľmi smutné, že tak talentovaný hudobník zomrel tak mladý, no keď si pripomenieme jeho slová z rozhovoru pre Billboard magazín z roku 2016, tak si myslím, že si svoj život užil naplno.„Bola to bláznivá cesta. Začal som produkovať keď som mal 16. Na turné som začal chodiť v osemnástich. Od toho momentu som do toho skočil na 100%. Keď sa obzriem späť za mojim životom, hovorím si,: waw, to som spravil? Bolo to najlepšie obdobie môjho života, doslova. Vyžiadalo si to svoju daň – veľa stresu a úzkosti, ale bola to najlepšia jazda môjho života.“

 

 

 

 

 

 

 

Napísal/a dňa 20.4.2018. Pridané v Celebrity, novinky.

 1. Lulu hovorí:

  Mal problemy s pankreasom, kvoli alkoholu. Preto bol aj lieceny. Je ho skoda 🙁

 2. flegma hovorí:

  no ty vole, tak to je riadny sok…

 3. kanky hovorí:

  hudba, ktorú robil pre mňa nie je hudba a vyhýbam sa jej na mile. ale wake me up a hey brother sa mu podarili. škoda ho

 4. kitty hovorí:

  Rest in pee

 5. Ivetka hovorí:

  Šok…a to doslova ….😥

 6. Deedee hovorí:

  Je mi z toho veľmi smutno

 7. KatkaZ hovorí:

  Jeho pesničky boli vždy plne lásky k životu a užívania si času tu. Buď žil až príliš naplno (drogy) alebo vedel, že tu dlho nebude a chcel si užiť život čo najviac.

 8. KatkaZ hovorí:

  Ale určite napíšte, keď zistíte, čo sa stalo.

 9. Deedee hovorí:

  Pripájam sa ku KatkaZ, prosím, informujte, ak budete vedieť viac, ďakujem

 10. Martiik hovorí:

  Škoda mladého života a nskuticneho talentu. Je mi smutno 🙁

 11. Nemám prehľad o DJ,keďže tento štýl nepočúvam,ale talent nesporne mal,keďže dokázal“urobiť“aj tie počúvateľné pesničky-škoda tak mladého života,snáď našiel svoj pokoj..

 12. Sis hovorí:

  Taký mladý neumrel na operovaný žlčník a slepé črevo. Mladý organizmus, ak je zdravý, vysporiada sa aj s horšími vecami… Smutné zničiť si život takto skoro chlastom a ktovie čím ešte… Ďaľší, ktorý neuniesol slávu… No škoda…

 13. Deedee hovorí:

  Tak samovražda :(:(:(:(:(:(:(

Pridať komentár