Tri grácie | Pikošky.sk
28 apr, 2018
Napísal/a | komentárov 11

Tri grácie

Destiny´s Child opäť spolu.

Keď sa na tým zamýšľam, nebýva celkom bežné, že bývalé členky nejakej skupiny zostanú v aktívnom kontakte aj roky po jej rozpade. A býva asi viac než ojedinelé, aby ešte boli aj celkom blízke kamošky. Keď sa tak nad tým zamýšľam, neviem o žiadnom ďalšom takomto zoskupení, ktoré aj po rokoch udržiava nadštandardné vzťahy. A to sa netýka len hudobných skupín, ale aj seriálových kolegýň.

Beyoncé, Kelly Rowland a Michelle Williams sa to ale netýka. Tieto tri sú aj po rokoch výborné kamošky. Uplynulé dva víkendy spolu vystúpili na Coachelle, čomu určite predchádali hardcore skúšky, takže keď už to majú za sebou, rozhodli sa trocha si vyraziť. Nahodili sa, otvorili si šampáňo a vybrali sa do Hollywoodu na otvorenie obchodu značky Dundas. Že sa niečo koná, zacítila zrejme svojím šiestym zmyslom aj ďalšia celebrita, ktorá si nenechala ujsť ani túto celebritnú akciu. Hádanka roka, však? No ak náhodou neviete, o kom hovorím, fotku nájdete na konci.

Prekvapenie na záver: Heidi Klum

Napísal/a dňa 28.4.2018. Pridané v Beyonce, Celebrity, Kelly Rowland, Michelle Williams, štýl-neštýl.

 1. Fff hovorí:

  Chudera Beyonce na tej poslednej foto sa uz aj na manzela podoba

 2. Pikolka hovorí:

  Heidi ma neskutocne dobry top know tej suknicke a lodickam ….ty kks
  😂😂😂😂😂😂

 3. Mijuš hovorí:

  Michelle Williams je pekná, ale kráľovná Bey bohužiaľ bez retuš fotiek ukazuje svoju nepeknú tvár.

 4. Luce hovorí:

  Dobre som uhádla! 😀

 5. stacey hovorí:

  To sa už ani neberie za hádanku, ale za fakt.

 6. flegma hovorí:

  tie ich postoje, ako by im šťať trebalo…

 7. pety hovorí:

  Och, kara, dakujem! Srdce sa mi rozbuchalo pri tvojich poslednych riadkoch, nesmelo som tusila, so zatajenym dychom som scrollovala nejake tri zbytocne ohavy a…je to ona! Hajdy Musimbytvkazdejritiklum!

 8. Anonym hovorí:

  Kelly je taka pekna. Pocas ery Destiny´s Child z nej vsak robili skaredku :/

 9. hi ha hovorí:

  Kelly je taka pekna. Pocas ery Destiny´s Child z nej vsak robili skaredku :/

 10. middle hovorí:

  preboha ja tiež pozerám, že na poslednej fotke je JayZ prezlečený za Bey 😀 ale nie to je ozaj Beyonce… vraví sa, že po rokoch sa manželia začnu podobať, tak v ich prípade to platí, len škoda, že nie Jay na Bey, ale naopak. des…
  inak nie sú nahodu Bey a Kelly sesterky ? mne sa niečo marí, že by mali byť… teda je aj logické, že su v kontakte, keď su family…
  Kelly je však krajšia.. 🙂

 11. Súhlasím..aj mne sa Kelly páči-komplet celá tu dobre vyzerá-a ten postreh,že Bey sa na posl.foto podobá na manžela je trefný-hneď som si to všimla..

Pridať komentár