Katy, Orlando a pápež | Pikošky.sk
30 apr, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Katy, Orlando a pápež

Hotová svätá trojica.

Ak ste náhodou nepostrehli, Katy Perry a Orlando Bloom sú už nejakých pár mesiacov opäť oficiálne spolu. Až tak oficiálne, že sa spolu vybrali navštíviť pápeža. Na štvrtej charitatívnej konferencii Unite To Cure vo Vatikáne najprv zanietene počúvali prekladateľov v slúchadlách, a potom si s Ferim aj podali ruky a prehodili pár slov.

Po konferencii si užili aj trocha romantiky v Ríme, keď sa vybrali pozrieť Koloseum. Držali sa za ruky a vyzerali zaľúbene, čo podľa blízkych zdrojov aj sú. Pre People jeden z nich povedal: „Orlando a Katy sa majú skvele. Opäť sú spolu a je to medzi nimi vážnejšie ako kedykoľvek predtým. Sú šťastní a nechcú to skrývať, no zároveň sa snažia chrániť svoje súkromie. Orlando pôsobí veľmi šťastne. Je očividné, že si chýbali. Ich vzťah je teraz silnejší. Orlando už mal plné zuby slobodného života. Randenie s mnohými ženami už ho neláka.“

Napísal/a dňa 30.4.2018. Pridané v Celebrity, Katy Perry, Kto s kým, Orlando Bloom, štýl-neštýl.

 1. scar hovorí:

  normalne su zlati spolu 🙂

 2. Mijuš hovorí:

  Prečo Kate vyzerá ako tetka?

 3. Oreo hovorí:

  @Mijuš lebo si dala tetkovske saty a ten klobuk tiez vyzera jak keby ho vytiahla z babkinej skrine 🙂 no hlavne ze su zas obaja stastni a nejak sa spolu furd pohybuju niekde po Europe.

 4. Mijuš hovorí:

  @Oreo snáď už budú spolu šťastní do smrti, keď im tak trochu aj pápežko požehnal 🙂 ale som radšej, keď ju ako jednotku nevkusu nevidím.

 5. Anonym hovorí:

  natiahla sa do tetkovskych siat ku papezovi a potom sup ho do picoreziek hnus toto

 6. Anonym hovorí:

  Co za konzervu ma miesto kabelky? 😂

 7. Dana hovorí:

  náhodou, v tých bielych šatách vyzerá dobre

 8. Cicamica hovorí:

  Urcite pozehnal rozvodu Orlanda a Mirandy

 9. Mne na prvej fotke trochu pripomenula vojvodkyňu Kate..a z jej outfitu mám pocit,že sa chcela ubrať talianskou módou..držím im päste,len nech už nevystavujú svoje pohlavné orgány na verejnosti..

 10. Niaka hovorí:

  Ja nechápem ako je možné, že kedysi tak pekný a príťažlivý chlap dnes vyzerá absolútne asexuálne a tak nejako slizko.

Pridať komentár