30 rokov spolu | Pikošky.sk
2 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 5

30 rokov spolu

Láska v Hollywoode predsa len existuje.

Rozvody tu máme často, ale o tridsiatom výročí svadby som tuším ešte nepísala, a to už píšem skoro 5 rokov. Tak si teda dajme pre zmenu aj nejaké pozitívne správy, ktoré vám nezničia akúkoľvek nádej na to, že niekde vo svete ešte existuje aj láska, ktorá vydrží. Pretože táto vydržala. Pred dvoma dňami oslávili Tom Hanks a jeho žena Rita Wilson tridsiate výročie svadby. Za tých tridsať rokov sa im narodili dve deti, prekonali spolu Tomove zdravotné problémy s cukrovkou, Ritine zdravotné problémy s rakovinou, ale aj drogové problémy ich syna. A stále sa ľúbia.

Hoci sa Tom a Rita prvý raz stretli už v roku 1981, veci sa dali do pohybu až pri ich ďalšej spolupráci v roku 1985. A nezabránilo im ani to, že Tom bol v tom čase ženatý. Sám sa aj vyjadril, že na to nie je práve hrdý. Vysvetlil ale aj to, že prvýkrát sa oženil ako 21 ročný a hneď mal aj deti, pretože sa bál samoty. No vraj keď spoznal Ritu, vedel, že už sám nikdy nebude. A tak podal žiadosť o rozvod, čo vyústilo do nepekných ťahaníc na súde, no v roku 1987 bol konečne rozvedený a o rok neskôr si s Ritou povedali áno. Začiatok síce kadejaký, ale tak asi sa fakt našli. Tak im teda želám ešte aspoň ďalších 30.

vtedy

teraz

Napísal/a dňa 2.5.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, OMG!, štýl-neštýl, svadba, Tom Hanks, v priebehu rokov.

 1. ..Miscka.. hovorí:

  ..Krásny pár :)..

 2. giselle hovorí:

  Tom Hanks je strasne fajn, aj mne robi radost kazdy jeden jeho film nejeden rocik, len tak dalej! 👌

 3. Greta hovorí:

  Pred rokom ci dvoma som zachytila, ze maju krizu a uvazuju o rozvode, tak som rada, ze to nebola pravda, resp ak ano, tak to prekonali. Je to pekny par, nasli sa

 4. Prajem im všetko dobré naďalej-Tom je pán herec,človek a muž ako má byť-hoci mu šťastie vyšlo až na 2x,nerozvádzal sa kvôli nejakému flirtu či z rozkoše a postavil sa k tomu chlapsky..a Rita vyzerá lepšie ako za mlada..

 5. latina hovorí:

  Tom je podľa mňa správny človek, prajem im to. Vždy si pri ňom spomeniem na toto video 😀 https://www.youtube.com/watch?v=Uj6iT_zQTk8

Pridať komentár