Pocta Helen Mirren | Pikošky.sk
2 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Pocta Helen Mirren

Za 50 rokov kariéry.

Krásna Helen Mirren je môj vzor, ako chcem vyzerať, keď budem mať 72. Je priam neuveriteľné, ako táto žena starne do krásy, lebo keď si pozriete jej fotky z mladosti, až taká kočka teda nebola. Za to teraz je to jedna krásna dáma, ktorej by som hádala minimálne o 10 rokov menej a ktorá je neuveriteľne príťažlivá.

V pondelok si v Alice Tully Hall v New Yorku prevzala ocenenie za svoju 50 ročnú hereckú kariéru. Za tie roky získala Oscara, Zlatý glóbus, Emmy, cenu Tony, filmovú cenu BAFTA a mnoho ďalších. Podporiť ju prišiel samozrejme aj jej manžel – režisér Taylor Hackford, s ktorým sú manželia 21 rokov. Brali sa keď mala Helen 52 a pre Helen to bolo (a stále je) jej prvé manželstvo. Netají sa tým, že to bola tá najlepšia vec, ktorú v živote urobila a súdiac podľa vrúcnych bozkov, ktoré si s Taylorom často vymieňa, je stále šťastne zaľúbená. Možno v tom tkvie tajomstvo jej stále zrejúcej krásy.

 

S Vinom Dieselom

Helen za mlada

Napísal/a dňa 2.5.2018. Pridané v Celebrity, Helen Mirren, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl, Vin Diesel.

 1. Anonym hovorí:

  ona bola krasna ja za mlada, ziadna tuctovka

 2. Angela hovorí:

  Moja obľúbenkyňa Helenka, krásna, charizmatická a sebavedomá. Na tejto foto to veľmi nevidno, ale ona sa zamlada veľmi podobala na Jennifer Lawrence, resp. Jennifer na ňu. Podľa mňa bola skôr zaujímavá ako krásna, s osobitým sexappealom. Tá postava presýpacích hodín robí svoje…

 3. Práve preto,že za mlada nebola taká tá typická,na prvý pohľad očarujúca kráska vyzerá stále dobre,šarmantne…a hlavne sa vie veľmi dobre a šmrncovne obliecť.

 4. flegma hovorí:

  potešujúca informácia, prvá svadba v 52, tak to mám stále čas, snáď to už aj moja mať pochopí
  a krásne šaty i celková vizáž

 5. ozruta hovorí:

  toto je dáma s veľkým D … ináč krásne šaty

 6. poppy hovorí:

  ilyena lydia vasilievna,ruska slachticna :-)-tak necudo,ze jedna z najkrajsich anglicaniek vobec ma tolku graciu v sebe…a samozrejme ocenujem nadherny motiv na suknovej casti 🙂

Pridať komentár