Fotky zo svadby | Pikošky.sk
3 máj, 2018

Fotky zo svadby

Tak predsa sme sa dočkali.

Svadbu síce tajili, ale o svadobné fotky sa s nami podelili – hovorím o Victoria´s Secret modelke Shanine Shaik a jej čerstvom manželovi DJ-ovi Ruckusovi. V sobotu si sľúbili vernosť až do smrti (to ešte uvidíme) na Bahamách, priamo na pláži a ja sa fakt teším, že nás neochudobnili o tento vizuálny zážitok. Pri tak krásnych ľuďoch by to bola naozaj škoda.

Portálu Brides.com poskytli nielen exkluzívne zábery z ich svadobného dňa, ale porozprávali aj o ich začiatkoch a o tom, prečo sa brali práve na ostrove Eleuthera. Pár sa prvýkrát stretol v roku 2015 na Coachelle, kde Ruckus (vlastným menom Greg Andrews) prišiel za Shaninou, ktorá bola práve na odchode, a po jednom rozhovore s ním vedela, že je to ten pravý. Vedel to aj on a po necelých ôsmich mesiacoch randenia ju požiadal o ruku. Naplánoval to na vianočný výlet na Bahamách, kam k svojej rodine pozval Shaninu a jej mamu. Pred Shaninou pokľakol na pláži nie s jedným, ale s dvoma prsteňmi a povedal jej, že si má vybrať, ktorý sa jej páči viac. Ona si ale nevedela vybrať len jeden a tak skončila s jedným „áno“ a s dvoma snubnými prsteňmi. Svadobný obrad prebehol presne na tom istom mieste, kde sa zasnúbili a pre Shaninu to bol splnený sen, keďže odjakživa túžila mať svadbu na pláži. No nie je to krásne? Rovnako ako ich svadobné fotky.

 

 

 1. middle hovorí:

  ukradna ona krasny on a krasna svadba.

 2. malyslonik hovorí:

  Fešní sú, no on sa mi páči viac. Asi preto, že som žena, no nie?

 3. Ali hovorí:

  to je taky pekny cernoch ajajajajaaaaaaaaj

 4. KráskaDňa hovorí:

  V pohode

 5. Jjj hovorí:

  Ci pana, citit z toho atmosféru, pecka… Krasna svadba

 6. Cupcake hovorí:

  Jej uplne dokonala svadba

 7. Dana hovorí:

  ona sa mi nepáči, on je fešák, len tú šticu by mohol zhodiť

  mala krásne svadobné šaty, že to bolo na pláži, odpustím tú priesvitnosť

  celkovo pekná svadba, už len aby im to manželské šťastie vydržalo aspoň do budúcej sezóny

 8. Pekný pár,ale viac by sa mi na pláž hodili hladké,ľahučké,originálnejšie šaty..áno sú krásne a môže si ich dovoliť,ale už ich má každá druhá nevesta a Shanina svoju postavu ukazuje tak či tak ako modelka dosť..

 9. Veee hovorí:

  a Lenny Kravitz je kde?

 10. Nádherné fotky, nádherná svadba, aj ja by som také chcela 🙁

 11. alexalex hovorí:

  Veru a kde je Lenny? Či len na fotkách sa skrýval a inak tam bol?

 12. WTF hovorí:

  krasny ludia, krasne fotky…konecne nieco prijemne na oko. Vsetky jej saty by som si obliekla aj ja a uplne si viem predstavit tiez taku svatbu. Super inspiracka.

 13. Jours hovorí:

  mne sa on nepaci 😀 inak vsetko krasne

 14. N. hovorí:

  No ja neviem, čakala som trošku viac…od nevesty, ženicha, prostredia i atmošky…fotky z pikošky zvestujúcej ich svadbu ma teda oslovili viac. Nie je to zlé, ale ani ma to nijak neberie…

 15. Aurora hovorí:

  Tiež sa mi to zdá také moc obyčajné na celebritnu svadbu. Nevesta ok šaty ok miesto ok ale nič viac. Napríklad z fotiek zo svadby Kate Upton som bola úplne očarená.

 16. red kite hovorí:

  hlavne že sa lúbia

Pridať komentár