Ďalšia adopcia | Pikošky.sk
8 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Ďalšia adopcia

Ktorá herečka si adoptovala ďalšie dieťa?

Nepredpokladám, že niekto z vás uhádol, napriek tomu, že táto osoba je celkom známa. V médiách sa ale nepretŕča často, registrujem ju asi len v časoch, keď sa s kolegyňami silou mocou snaží natočiť tretie pokračovanie Sexu v meste. A už ste asi uhádli, ide o Kristin Davis. Tá má 53 rokov, nikdy nebola vydatá a podobne ako jej postava Charlotte sa aj ona rozhodla pre adopciu.

Na fotke ale nie je s jej najnovším prírastkom, ale s adoptívnou dcérou Gemmou Rose, ktorá má už 7 rokov. Gemma sa ale teraz môže vytešovať z brata. Keďže Kristin má všetkých 5 pohromade a nesnaží sa v 50ke rodiť vlastné deti, rozhodla sa pre adopciu opäť. Zatiaľ vieme iba to, že je to chlapec. Gemmu pred rokmi oficiálne predstavila na titulke magazínu Hello, takže je celkom možné, že aj svojho syna takto predstaví svetu. Niečo mi hovorí, že rovnako ako v prípade Charlize Theron alebo Sandry Bullock, aj Kristin bude mamou dvoch černoškov.

Kristin a Gemma

Napísal/a dňa 8.5.2018. Pridané v Celebrity, Deti, Deti celebrít, Kristin Davis, OMG!.

 1. loppo hovorí:

  dobre vyznie to rasisticky (bez urážky) ale prečo si neadoptuje biele dieťa? chápem,že chce takto týmto deťom pomôcť, ale niekde som čítala,že pracovníci chodia do chudobných afrických rodín,kďe ich rodinám nahovoria,že ich deti idú len dočastne do rodín v usa a po vyštudovaní sa vrátia,jediní kto na tom profitujú sú agenti,lebo za adopciu dostanú dosť značnú sumu,a podvedú tak nie len biologickú rodinu ale i adoptívnu rodinu

 2. kara hovorí:

  loppo, pretoze afroamerikych deti je skratka v istych castiach USA na adopciu viac. Angelina a Madonna si sice pozvazali deti z celeho sveta, ale Kristin a aj Sandra adoptovali americke deti. Charlize neviem, kedze ta je sama z Afriky.

 3. Zambezy hovorí:

  Pretože je to otázka akej si formy tolerancie.
  Tolerancia a apatia je známka mŕtvej spoločnosti (Aristoteles).
  Nic viac menej. Je to strata dominancie .

 4. Lulu hovorí:

  No Kara, v istych castiach hlavne hispanskych a tie si neadoptuju. Asi nie su v kurze 😉

 5. Je to od Kristin aj od ostatných chvályhodné,že poskytujú afroamerickým deťom domov,lásku,luxus,keďže na to majú prostriedky..na druhej strane som aspoň ja nikde nepočula,aby si známi,slávni,dobre situovaní afroameričania adoptovali deti inej rasy..a nebude to v tom,že ich je menej..

 6. Dana hovorí:

  loppo: presne to isté napadlo aj mne, ale teraz je móda ukázať, aký som tolerantný, tak aj preto tie adopcie černošských detí
  ale možno len nie je dosť bielych detí na adopciu

 7. Lagie hovorí:

  V čom je rozdiel že sa nerozhodla rodiť sama v takom veku ale adoptovať???

 8. Cicamica hovorí:

  Ale zato dievcatko je to velmi pekne

 9. moncika hovorí:

  V 53 vam daju este babatko?

 10. Sis hovorí:

  Dieťa ako dieťa… Dôležité je, čo z neho vyrastie, aký človek to bude…

Pridať komentár