Veľké uzmierenie | Pikošky.sk
9 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Veľké uzmierenie

Katy Perry a Taylor Swift ukončili vojnu.

Už presne 6 rokov vedú Taylor Swift a Katy Perry žabomyšie vojny. A včera zrejme nastal ten deň, kedy sa konečne rozhodli začať sa správať ako dospelé ženy a nie ako puberťáčky na strednej. Teda aspoň to tak chvíľu vyzeralo. Taylor včera zahájila svoje turné Reputation koncertom v Arizone, a v šatni ju čakalo prekvapenie od Katy. Tá jej poslala olivovú vetvičku na znak mieru a rukou písaný list. Jeho obsah sa síce nedá prečítať celý, no na začiatku Katy píše, že rozmýšľala o ich nevydarenej komunikácii a zlých pocitoch, ktoré ich bývalé kamarátstvo už nejaký čas sprevádzajú, že by chcela vyčistiť vzduch a že sa chce za niečo hlboko ospravedlniť.

Keďže žijeme v dobe sociálnych sietí, Taylor balíček od Katy odfotila a postla na Instagram s popisom, že jej ďakuje, a pridala aj srdiečko. Trvalo doslova len pár hodín, kým sa objavili nové tvrdenia o tom, že Katy vraj nahnevalo, že to Taylor zverejnila. Vraj čakala, že to bude verejná záležitosť, no nepočítala s tým, že Taylor odfotí priamo jej list. Nepáči sa jej totiž, že odfotila iba začiatok, ktorý vyznieva tak, že Katy preberá zodpovednosť za všetko, čo sa medzi nimi stalo, pretože to tak údajne nie je. A ja začínam mať seriózny pocit, že tieto dve sú vlastne super kamošky a celé toto je iba vymyslená PR hra, ktorú si výborne načasovali, keďže Taylor stále ani zďaleka nevypredala svoje turné.

Taylor počas koncertu

Napísal/a dňa 9.5.2018. Pridané v Celebrity, Katy Perry, OMG!, Taylor Swift.

 1. Annie hovorí:

  Ona je veľmi nefotogenická 😀

 2. Lele* hovorí:

  Fuuu ani jedna foto jej prilis nelichoti

 3. Cicamica hovorí:

  Nejako stucnela

 4. malyslonik hovorí:

  Práveže ten jej koncert vyzerá ako kvalitná šou. Hneď by som šla.

 5. Teris hovorí:

  A mne pride, ze Taylor je vych.ana ako diera do snehu.

 6. Myslím,že čo je ozaj medzi nimi dvoma,vedia ozaj len oni dve..a Taylor sa už zjavne(nielen týmto)netrápi-trošku nám pribrala..

 7. Neviem hovorí:

  Ja neviem co na tej Taylor vsetci vidia. Mne to pripada, ako keby sa nejaka nesympaticka bifloska, ktora v zivote nikomu nepozicala hrablicky na pieskovisku zazrakom dostala do sveta showbiznisu a je z nej mega star, ale mne tato zena tak nesedi… a vsetci su z nej v riti…

 8. Aurora hovorí:

  Hej hej nejako sa rozjedla. A účes ma tiež otrasný

 9. middle hovorí:

  dorici aka je tučka— to čo spravila 😀 nabieha na stehniska Bey

 10. Anonym hovorí:

  hej pribrala, ale nevyzera to zle

Pridať komentár